2733
2739
عنوان

دعوای شدید زن و شوهر (عصبی شدن شدید شوهر و دادو فریاد)

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 36 پست
سلام  مثل اینکه از اولش با نمک خواستید شروع کنید شور شده .معمولا قبل از ازدواج گاهی از این بحث ...

بله میگذره اما خاطره بدش میمونه تو ذهن حرفایی ک راجب مامانم از همسرم شنیدم میمونه تو ذهنم و کارایی و خواهرش کرده میمونه تو ذهنمو باعث میشه برای همیشه ازس متنفر باشم

محل نزارم شوهرم خیلی عصبانی میشه خیلی طرف خانوادشو میگیره موندم چیکار کنم

همونجوری که اون طرف خانوادش توهم باش چون بعد عروسی متلک انداختن به خانوادت عادی میشه براش و تو باید به خانواده اون تعظیم کنی که بهشون بر نخوره قهر باشه بخاطر عروسیم که شده مجبوره پا پیش بذاره

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردها هم قبل عروسی کلی استرس دارن یه مقدار عصبی میشن

ی مقدار ک چ عرض کنم خیلی عصبی شده من دیشب خیلی ترسیدم بعد از یکسال داشت میزد تو سرش ک اره خانواده تو دخالت میکنن اما خخانواده من دخالت نمیکنن و باید بادخانوادم خوب برخورد کنی حتی اگه ازشون دلخدری نباید بگی ک خونشون نمیام

2728
بله میگذره اما خاطره بدش میمونه تو ذهن حرفایی ک راجب مامانم از همسرم شنیدم میمونه تو ذهنم و کارایی و ...

خب اون هم اسنرس عروسی داره و نگران کارهای ازدواجتونه زیاد به حرفهای توی عصبانیت توجه نکنید . ( البته کارش خوب نبوده و مورد تایید هیچکس نیست ) 

خب اون هم اسنرس عروسی داره و نگران کارهای ازدواجتونه زیاد به حرفهای توی عصبانیت توجه نکنید . ( البته ...

اخه معمولا میگن حرفایی ک تو عصانیت گفته میشه حرف دل اون ادمه  بعد وقتی میگه از مامانت خوشم نمیاد چون همش دخالت میکنه درصورتی ک اصلا این طور نیس من فراموش کنم و حرفی نزنم؟

ی مقدار ک چ عرض کنم خیلی عصبی شده من دیشب خیلی ترسیدم بعد از یکسال داشت میزد تو سرش ک اره خانواده تو ...

احتمالا خانوادش حسابی پرش کردن و تو منگنه گذاشتنش، شما بهش محبت کن، باهاش صحبت کن متقاعدش کن که انتخاب آرایشگاه رو خود عروس انجام میده اونها هم اگه جایی مد نظرشونه فقط در حد پیشنهاد میتونن مطرح کنند، بگو مامانم خیلی مهربون و خوش قلبه تا حالا با کسی بد صحبت نکرده احتمالا خواهرت دچار سوء تفاهم شده وگرنه خواهرتم مثل خواهر خودم و از این حرفا که نه سیخ بسوزه و نه کباب ، دلشو بدست بیار

تو عروسی من همه چیز به انتخاب خواهرشوهرم بود، همه چیز حتی لباس زیری که واسه من میخریدن و اون انتخاب میکرد، من و خانوادم تماما سکوت کردیم و گفتیم عروسی با ناراحتی و دلخوری نگذره، حتی اعتراضم نکردیم، اما حسرت خیلی چیزا موند به دلم، انگار اون عروس بود، اگه اونموقع تجربه الانمو داشتم پدرشونو درمیاوردم، الان پشیمونم که چرا به هرسازی که اونا زدن ما رقصیدیم، ما به خیال خودمون ارزش و احترام واسشون قائل شدیم ولی کسی که ذاتا نفهمه، نفهمه دیگه کاریش نمیشه کرد، الانم از اون خواهرشوهرم و مادرشوهرم متنفرم، اصلا راضی نیستم ریختشونو ببینم، چون این شخصیت و خوبی ما رو یجور دیگه برداشت کردن و پررو شدن و فکر کردن اونا خیلی خوبن و ما هیچی حالیمون نیست

شما هم اگه میدونی در آینده میخوای عذاب وجدان بگیری و خودتو هرلحظه لعنت کنی که چرا کوتاه اومدی، از همین الان محکم وایسا، نه با جنگ و دعوا ولی جایی که حق با توئه کوتاه نیا، خوبه که مامانت زده تو دهنش، مامان من بلد نیست و کلا دربرابر همه کوتاه میاد، از خوبی خودشه ولی بقیه سوءاستفاده می کنن

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
2740

ببخشید اما خواهرش غلط کرده واسه تو تعیین تکلیف کنه،و شوهرت هم غلط کرده به مامانت توهین کنه،هر دو باید ازتون معذرت بخوان،قرار نیست بخاطر یه دختر که از حسودی میخواد واست مکان ارایشگاه مشخص کنه شوهرت به مامانت توهین کنه

اخه معمولا میگن حرفایی ک تو عصانیت گفته میشه حرف دل اون ادمه  بعد وقتی میگه از مامانت خوشم نمیا ...

دوست گرامی اگر از مامانت خوشش نمیومد چرا اومده خوستگاری دخترش؟ از قدیم میگن ممانو ببین دختر رو انتخاب کن . مگه میشه یک نفر دختری رو دوست داشته باشه ولی مامانشو نه ( انون هم قبل از ازدواج ) خب بحث بیخودی پیش اومده نباید کشدار میشد . 

اخه معمولا میگن حرفایی ک تو عصانیت گفته میشه حرف دل اون ادمه  بعد وقتی میگه از مامانت خوشم نمیا ...

بگو وقتی خواهر تو اجازه دخالت داره چطور توقع داری مادر من ،که مسلما باید تو هرچیزی دخالت کنه و نظر بده، دخالت نکنه و ناراحت میشی

تو عروسی من همه چیز به انتخاب خواهرشوهرم بود، همه چیز حتی لباس زیری که واسه من میخریدن و اون انتخاب ...

اره منم الان اگه رو بدم و کوتاه بیام همین میشه حرفی ک خواهرش زد ک چون ما دخترتونو انتخاب کردیم باید هرچی میگیم قبول کنه ولی من ی ادم مستقلم  ونمیزارم کسی نطرشو تحمیل کنه

بگو وقتی خواهر تو اجازه دخالت داره چطور توقع داری مادر من ،که مسلما باید تو هرچیزی دخالت کنه و نظر ب ...

درسته با این حساب حرفاش از رو عصبانیت بوده ولی ب هرحال بازم ناراحت کنندس و نمیشه فراموش کرد 

اره منم الان اگه رو بدم و کوتاه بیام همین میشه حرفی ک خواهرش زد ک چون ما دخترتونو انتخاب کردیم باید ...

به شوهرت بگو عروسی منه، حق انتخاب هر چیزی با خود منه، نه به خانواده تو اجازه دخالت تو این مسائل رو میدم نه به خانواده خودم، با زبون نرمش کن، حتی اگر از مادرت نظرخواهی هم کردی پیش شوهرت نگو که نظر مامانمه