2733
2739
عنوان

دعوای شدید زن و شوهر (عصبی شدن شدید شوهر و دادو فریاد)

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 36 پست
درسته با این حساب حرفاش از رو عصبانیت بوده ولی ب هرحال بازم ناراحت کنندس و نمیشه فراموش کرد 

آره می فهمم، ۹۸ درصد اختلاف و دعوای من و شوهرم سر رفتار و حرفای همون خواهرشوهرمه، شوهرم خیلی بهش وابستا بود و مثل شوهر شما اسم خواهرش که میومد سریع جبهه می گرفت ولی واقعا الان خودشم انگاری فهمیده که حق با منه، دیگه زیادی با اون خواهرش نمی جوشه، من دو تا خواهرشوهر دیگه هم دارم غیر از اون ولی خیلی ماهن خیلی، نه دخالتی نا توقعی نه فضولی، ولی اون وسطیه واویلا، همش دنبال اینه که از کار ما سر در بیاره و تیکه بندازه، کلا جز خودش هیچکسی رو قبول نداره، حالا خودشم مالی نیستا، نه قیافه داره نه زندگی درست و حسابی نه اخلاق، ولی رو تا دلت بخواد داره

با این اوصاف خواهرشوهر شما هم به نظرم آدم پرروئیه، یعنی چی که چون ما دخترتونو انتخاب کردیم پس باید قبول کنه، ببین دقیقا عین خواهر شوهر من، یجوری رفتار میکنه که انگار چه تاجی رو سر خانواده من گذاشتن که اومدن منو گرفتن، انگاری که لطف کردن بهمون

بگو شما اومدین منو گرفتین پس باید هرچی من میگم همون شه، شما اومدین دنبال من، من که نیومدم خواستگاری پسرتون، پس شما باید منو راضی نگه دارین

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
آره می فهمم، ۹۸ درصد اختلاف و دعوای من و شوهرم سر رفتار و حرفای همون خواهرشوهرمه، شوهرم خیلی بهش واب ...

اره واسه همین حرفاش بود ک مامانمو عصبانی کرد بعد وقتیم ک میگیم خواهرت حرفای بده زده اصلا قبول نمیکنه و میگه مامان تو حرفای بدی زده خب ادم لجش درمیاد و نمیشه تحمل کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهرت بگو عروسی منه، حق انتخاب هر چیزی با خود منه، نه به خانواده تو اجازه دخالت تو این مسائل رو م ...

گفتم همه ی اینارو ولی میگه رسمه ک خواهرشوهر مادرشوهر ارایشگاه میبرن عروسشونو اصلا اینا ب کنار اینکه طزف خانوادشو میگیره و عصبی میشه منو نگران کرده

2728
گفتم همه ی اینارو ولی میگه رسمه ک خواهرشوهر مادرشوهر ارایشگاه میبرن عروسشونو اصلا اینا ب کنار اینکه ...

خواهر شوهر مادر شوهر میبرن ولی اون آرایشگاهی ک عروس خانم انتخاب کرده 

آرامش روزهای بیقراریم خدا....
بخدا چن روزه دارم ی موضوعی فک میکنم ب اینکه تا دیر نشده و تو زندگی نرفتم ی کاری کنم و ب جدایی فک مبک ...

وااا۱😐😐😐😐

چرا انقد زود کم میارین!!!!

زندگی رو جدی بگیرین خواهشا!!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید