2733
2739
عنوان

بچه ها میخام بچه دوم بیارم یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 43 پست

من دوستم و زنداداشم دوتا دارن هیکلشون خیلی هم قشنگ تازه بچه زنداداشم هشت ماهه بود هیکلش مثل قبل بارداریش شد با اینکه تو بارداری ۳۰ کیلو اضافه کرده بود پس نگران نباش عزیزم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من دومی رو باردارم ولی بعد ۸ سال.شکمم که مشل نداشت بعد شیردهی سینه هام افتضاح شد زمان برد تا قابل تحمل شد.الان تو بارداری سینه ها بزرگ تر از حالت طبیعی میشه تو شیر دهی هم همینطور بعد آویزون آدم اصلا روحیه شو از دست میده

2738

با چرب کردن شکمم نمیزارم ترک بخوره تو بچه اولم همین کارو کردم مواظب غذامم هستم چاق نشم ...ولی نمیدونم چرا احساس میکنم دیگه هیچ ب سابق برنمیگردی بچه دوم یا میگم کلن نیارم ولی دخترم تنها میمونه دوست دارم سنم رفت بالا ی پسرم داشته باشه ....یا بیارم زود بیارم ولی استرس دارم ای خدا 

خیلی جاها به درد خیلیا خوردم😊خیلی دردهارو از همون خیلیا خوردم 😔💔
اگر از همون روز بعد زایمان گن ببندی که رحم ات خودشو جمع کنه و ورزش و ایناروهم کنارش داشته باشی خورد ...

من تو اولی خعلی مواظب بودم خعلی تو باشگاه نیم تنه میپوشم کسی باور نمیکنه ی شکم بچه زاییدم ولی بازم نمیدونم چرا استرس گرفته وجودمو

من دوتا اوردم بدنم خراب نشد شکمم هم ترک برنداشت.فقط فک کنم واژنم درهم شده باشه ک خیلی وخیمم نیس.

نمیشه تو زایمان طبیعی یه دکتر مخصوص بگیریم کلن زیبایی عمل کنه؟ 

من تو اولی خعلی مواظب بودم خعلی تو باشگاه نیم تنه میپوشم کسی باور نمیکنه ی شکم بچه زاییدم ولی بازم ن ...

واسه دومی یکوچولو بدن شل تر میشه عزیزم اما خب با یکم مراقبت همه چی اوکی میشه..نگران نباش

🧡
2706