2726
عنوان

بچه ها میخام بچه دوم بیارم یه سوال

548 بازدید | 43 پست

من تو بچه اول بدنم خوب موند خراب نشد شکمم ترک نخور طبیعی بود زایمانم دکتر زیبایی بخیه زد یک سال اول خوب نبود الان۳ ساله گذشته دو سالیه بدنم مثل قبل ...یه دختر دارم خدا بخاد ی پسرم بهم بده خعلی خوب میشه ولی میترسم دومین بچه داغون کنه...بنظرتون دومین بچه ب بعد راسته میگن بدن داغون میشه ب قبل برنمیگرده ...؟

خیلی جاها به درد خیلیا خوردم😊خیلی دردهارو از همون خیلیا خوردم 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم . منم یه زایمان طبیعی داشتم . بارداریمم عالی بود . حتی یکدونه ترک هم نیفتاد رو پوستم . وزنمم برگشت به قبل بارداری . کلا همه چیز ایده آل . ولی گاهی نگران میشم میگم نکنه برای بعدی اینجوری نباشه 🤔🤔

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

عزیزم واسه بدست آوردن بعضی چیزها باید بعضی چیزهای قبلیتو از دست بدی..این یه قانونه..

ولی خب فکر نکنم اینجکر که شما میگی داغووووون پیش بیاد

.منم بدنم تکون نخورد فقط لاغرتر شدم کمی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

تقریبا بله .بدنت مثل قبل نمیشه

منم زایمان اولم ن ترک نه هیچی

ولی تو دومی یکم خییلی کم ترک خورد یه کوچولو شکم اوردم و تپل شدم زایمان اول ۴۷ بودم الان ۵۵ ام

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
نمیدونم . منم یه زایمان طبیعی داشتم . بارداریمم عالی بود . حتی یکدونه ترک هم نیفتاد رو پوستم . وزنمم ...

منم برای بعدی نگرانم میگن دوم ب بعد داغون میشه 

خیلی جاها به درد خیلیا خوردم😊خیلی دردهارو از همون خیلیا خوردم 😔💔
2706