2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یادم نمیاد..😔

الانم شوهرم رفته شهرستان عروسی و خوش گذرونی منو گذاشته خونه بابام.. بچه ام چند شب بود تو خواب سرفه میکرد گفت ببرش دکتر.. به شوهرم اس دادم حالشو پرسیدم جواب نمیداد 😞برای خودش خوش بود..رفتم دکتر نوبت نداد.. تو راه برگشت برای نی نی تو دلم گفتم چند تا بلوز بخرم اسمس بانکیش برای شوهرم رفت سریع اس داد کجایی.. زنگ زدم سرد جواب داد تو جمع و قطع کرد.. پسرم گفت بزنگ باهاش حرف بزنم زنگ زدم به پسرم میگه با مامان جایی نرو..! بهش گفتم چته..ببینین چی میگه

همسرم بهم میگفت اندازه نفس کشیدنام دوست دارم ،اندازه هوا که تمومی نداره عاشقتم ،تو خود،حود منی 

اینارو میگفت به دلم خیلی مینشست ولی الان چیزای دیگه بهم میگه  

هر حرفي ك عشقم بزنه مثلا ميگه 

انقد جذابه چشمات ميترسم عاشقت بشن 

ميگه چشات عين درياس غرقم ميكنه تنت عينه ارام بخشه ارومم ميكنه فقط هركاري ميكني روحتو تنتو بوسه هاتو ازم دريغ نكن ك نفسمو ميگيره 

ميگه بهم از كي اومدي شدي نفسم؟ ك وقتي حتي ي لحظه ب نبودت فكر ميكنم ميبينم ديگ نفس ندارم 

يا اخم ميكنم ميگه نمي خوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات

ميگه شدي كشتي نجاته من كي بودي ك اومدي شدي نفس من؟

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
2740
یادم نمیاد..😔 الانم شوهرم رفته شهرستان عروسی و خوش گذرونی منو گذاشته خونه بابام.. بچه ام چند شب بو ...

خاک تو سرش. سعی کن خودت شاد باشی گلم. بیخیال اون باش.. با بچه هات خوش بگذرون💗

بچه دومت ناخواسته بود؟

چی؟  درست نوشتی  اصلن متوجه نشدم

متعهد رو اشتباه نوشته بودم 

معتیش میشه تا اخر عمر ب اسمش وفادارم 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
همسرم بهم میگفت اندازه نفس کشیدنام دوست دارم ،اندازه هوا که تمومی نداره عاشقتم ،تو خود،حود منی  ...

وای عزیزم نذار اون روزای خوب عوض بشه. دوباره یادش بنداز که از این حرفا بگه بازم💗