2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وای عزیزم نذار اون روزای خوب عوض بشه. دوباره یادش بنداز که از این حرفا بگه بازم💗

یادش میندازم ولی نتیجه نداره دقیقا شده ی آدم دیگه دیگه حتی بلد نیستم گریه کنم،کوه شدم برام مهم نیست

2738
دقیقا دارم همین کارو میکنم میشکنم ولی باز خودم حودمو میچسبونم ادامه میدم،داغونم خیلی

داغون نباش خوشگله. شوهر من که از اولشم از این حرفا نمیزد هنوزم بعد از ۴ سال تلاش بازم نمیگه😂

خاک تو سرش. سعی کن خودت شاد باشی گلم. بیخیال اون باش.. با بچه هات خوش بگذرون💗 بچه دومت ناخواسته بو ...

نه خودم خواستم.. اولی ناخواسته بود.. راه جدایی نداشتم.. خواهر نداشتم.. مادرمم خودش برای خودش یه دنیا غم داشت و شوهرمم بددل نه دوستی نه هم صحبتی نه خواهری..

یه بنده خدایی تو محلمون از دست شوهرش خودکشی کرد و راحت شد.. منم خل شده بودم هر وقت اذیتم میکرد میگفتم نه راه پس دارم نه راه پیش خودمو از دست همه راحت کنم..اما وقتی دیدم پشت سر همسایه مون ،خانواده شوهرش میگن این زنه دیوانه بوده و .. از خدا یه دختر خواستم که لااقل اگر قراره این زندگی رو تا قیامت تحمل کنم یه دلخوشی داشته باشم..

2706