2737
2739
بچها پیسی نمیگیرن معمولا زیریکی دو سال بچه خواهرم تو پنج ماهگیش پست کتف و کمرش پرلک شد چندتادکتربردی ...

پسر من زیر یکساله بود زیاد شده اما از کتفش اومده بصورت یک نواری تا آرنج 

ما بجنوردیم

شامپو و‌داروهاشو میشه لطفا بگید؟زیاد نشدن دیگه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماله اونم اول یکی دوتابود توجه نکردیم یهو دیدیم کمرش پرشده حتی رو سینشم اومده بود لکه سفید مامانم و ...

خیلی عالی

الان دیگه زیاد نشده؟اسم شامپوشو هم بگید غنیمته😊

اسم پزشکش؟شاید تلفنی ویزیت کنه

2728
مرکزطبی کودکان دکتر سهیلا ستوده  اصن لک نداره همشون رفتن اسم دارو ها یادم نیست عزیزم

خدا خیرتون بده خانم

همین که جواب دادید کلی محبت کردید

انشالله دکتر جواب میده تلفنی

متشکرم

جدی؟ تشخیص ویتیلیگو دادن دکتر ها؟من شنیدم درمان نداره اما خیلی خوبه که با پمادها میره؟ خانم خدا خی ...

عزیزم پمادشو یادم نیس من اعلاناتم مشکل داره یه روز صدام کنین ازش میپرسم ولی اسم پماد فرق داره برا هرکسی.دکتر شیراز بردن اصفهانم بردن دکتر اصفهان این نسخه رو داد به مراتب کمتر میشه شانسیه یهو دیدی تو سن بالا ظهور کنه خیلی ولی این یجور جلوگیری هستش

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
خیلی ممنونم باشه حتما مزاحمتون میشم🤗

سلام پسرتون خوب شد؟من بچم پنج ماهشه پشت کتفاش با زیر گوشاش لک های سفید زده بردم دکتر تشخیص قارچ داده پماد کلوتریمازول رو گفت روزی سه بار تو یک هفته بزن

ولی من تو نت خوندم لکه ها ممکنه تا چند ماه بمونه اعصابم داغونه😢

2738
بچها پیسی نمیگیرن معمولا زیریکی دو سال بچه خواهرم تو پنج ماهگیش پست کتف و کمرش پرلک شد چندتادکتربردی ...

پسر منم پنج ماهشه 

پشت کتف و زیر گوشاش سفید شده

دکتر گفت قارچه

کلوتریمازول داد

بچه خواهرتون چی استفاده کرد؟لکه هاش از بین رفت،

پسر منم پنج ماهشه  پشت کتف و زیر گوشاش سفید شده دکتر گفت قارچه کلوتریمازول داد بچه خواهرتون ...

سلام عزیزم

نه 

دوباره بردم متخصص گفت این لکه ها مربوط به قارچ نیست

تا دوسالگی در امتداد محور عصب میاد پایین و زیاد میشه بعد کم‌میشه

درستم میگفت خداروشکر بعد دوسالگی زیاد نشد 

پسر منم پنج ماهشه  پشت کتف و زیر گوشاش سفید شده دکتر گفت قارچه کلوتریمازول داد بچه خواهرتون ...

ببخشید عزیزم الان دیدم قبلا گفتی حواسم نبود

بنظرم مال قارچه

همون کلوتریمازول استفاده کنید

مراقب باشید عرق نکنه 

زیر پوش نخی تنش کنید

نگرانم نباشید بچه تا زیر دو سال پیسی نمیکیرن پس مهم نیست

ببخشید عزیزم الان دیدم قبلا گفتی حواسم نبود بنظرم مال قارچه همون کلوتریمازول استفاده کنید مراقب ب ...

سلام عزیزم ممنون از اطلاعات مفیدتون

دختر من 8 ماهشه و دوتا خط سفید کوچیک پهلوی چپش سفید شده..از بس غصه خوردم دارم نابود میشم.

عکسشو میزارم لطفا نظرتونو بگید

ممنونم

سلام عزیزم ممنون از اطلاعات مفیدتون دختر من 8 ماهشه و دوتا خط سفید کوچیک پهلوی چپش سفید شده..از بس ...

سلام عزیزم

باشه خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

ولی بدون زیر دو سال اصلا چیز مهمی نیست

2706