2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من پسرم ۶سالش بود چند تا لک سفید کوچیک رو صورتش بود رفتم به داروخانه نشون دادم بهم یک پماد داد سریع ...

عزیزم پمادش چی بود من دارم میمیرم از نگرانی نکنه لک و پیس باشه😢😢😢

اگه ریز و چندتا هستن و جاهای مختلف بدن هستش سریع درمان کنید احتمال ویتیلیگو هستش خواهر زاده منم اینجور بودن بعد ۹سال هنوز دارو مصرف میکنن.پیسی

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
مادرزادیه دختر منم داشت بردمش دکتر حتی یه پمادم نداد اول یکم بزرگ میشه بعد کوچیک میشه و از بین میره ...

یه دونه بود گلم؟ اخه از اول که به دنیا اومد نداشت تازه به وجود اومده😢😢😢😢

یه دونه بود گلم؟ اخه از اول که به دنیا اومد نداشت تازه به وجود اومده😢😢😢😢

اره یه دونه بود منم یکم بدترش متوجه شدم واسه اطمینان خاطر ببرش پیش دکتر پوست .....یه عکس از لکه بزار ببینم از دختر من رو دستشه

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
چجوری میشه اینجا عکس بذارم تازه عضو شدم بلدنیستم

اونجایز ک متن میفرستی کنار صورتک یه علامته مربعی شکله ک توش مثلا عکس یه کوهه همونو بزن

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
عزیزم پمادش چی بود من دارم میمیرم از نگرانی نکنه لک و پیس باشه😢😢😢

نه،متاسفانه اسمش یادم نیست

ولی منم مثل شما خیلی نگران بودم ،چون لکه ها یکهویی پیدا شده بودند و بزرگتر  و زیاد تر میشدند البته من نذاشتم از سه چهار تا لک بیشتر بشه،روی دستش هم بود دکتر داروخانه گفت احتمالا دستش کثیف بوده زده به صورتش و چون پوستش حساسه لک آورده گفت احتمالا نوعی قارچه

2706