2733
2734
عنوان

از بس گریه کردم چشمام ورم کرده 😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 53 پست

من دیشب از دست شوهرم ناراحت شدم بابت غذا نخوردنش 

ما مشکل بارداری داریم هر دو صعیفیم من خودمو با آمپول سوراخ سوراخ میکنم که یه تخمک مناسب داشته باشم 

ایشون حتی غذاشم درست و حسابی نمیخوره که ضعفش برطرف شه

خیلی ناراحت شدم و بغض کردم اونم گفت چرا درک نمیکنی میگم گشنم نیس

دیگه ادامه ندادم بحث رو شب خوابیدیم و قبل از خواب طبق عادتم بوسش کردم و بهش گفتم دوستت دارم

امروز بلند شدم وسایلش رو اماده کردم الانم وقت ظهر میخوام بهش تلفن کنم 

اینارو نوشتم که بدونی دعوا و ناراحتی دیشبم به بوس و تلفن امروزم ربطی نداره

ناراحتی دیشبم رو ادامه ندادم تا غوغا نشه و امروز سر یه وقت مناسب باهاش صحبت میکنم

ازش دلخور شدم و دلخورم

اماهیچوقت اجازه نمیدم این دلخوریها و حتی بزرگتر از ایناش 

روی رفتارهای عادی زتدگیم تاثیر بزاره

بوس هر شب عادت شده برام چه دعوا کنم چه نکنم

هیچووووووقت جاتو جدا نکن هیچووووووقت

و فقط برنامه زندگیت دست خودته

ببین عزیزم من دیشب قشنگ باهاش حرف زدم بهش گفتم این رفتارت باعث میشه زندگی مون سرد بشه حتی زندگی مون ...

عین این رفتار منم داشتم تو دلش ناراحت میشه اما غرورش اجازه نمیده پاپیش بزاره

راه رو براش باز کن

امروز با محبت باهاش رفتار کن و اجازه بده تاثیر حرفتی دیشبت رو بتونه بروز بده

اینجور مردا مغرورن مثل شوهر من

فقط دوست ندارن غرورشون بشکنه الان حس میکنه اگه بهت محبت کنه تو فکر میکنی بابت حرفای توئه

اما اگه تو بهش محبت کنی اونم یخش باز میشه و عادی رفتار میکنه و میتونی تاثیر حرباتو غیر مستقیم به کار ببره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیشب از دست شوهرم ناراحت شدم بابت غذا نخوردنش  ما مشکل بارداری داریم هر دو صعیفیم من خود ...

ایشالله خیلی زود یه نی نی خوشگل گیرت بیاد عزیزم با حرفات حالم خیلی بهتر شد وقتی تاپیک زدم داشتم گریه میکردم یه دنیا ممنونتم لطف کردی 😘😘😘😘

2728

بعد اینکه بعصی وقتا برای رابطه اماده شو و پا پیش بزار

بعضی وقتا عصر بهش پیام بده و بفهمون که امشب خودشو براش اماده کردی البته یه جوری بگو نگه بیحیاس😅

مردا بیشتر احساسشون رو تو رابطه میدونن  بزار حس کنه بهش نیاز داری و ازش راضی هستی

بعد اینکه بعصی وقتا برای رابطه اماده شو و پا پیش بزار  بعضی وقتا عصر بهش پیام بده و بفهمون ...

رابطه جنسیمون عالیه یه شب درمیونه 😑😑😑 ولی عاطفی افتضاحه 😂😂😂

2740