2726

دیگه خسته شدم اگه دخترم نبودجدا شده بودم شوهرم کلا سرده و ارومه اگه ازش سوالی نپرسم یه کلام حرف نمیزنه حرف زدنش هم همش با تیکه و کنایه است فقط بلده ازم ایراد بگیره نه خانواده خوبی داره نه پول و نه اخلاق خوب این الان چهار ساله دیگه عادت کردم ولی مشکلم اینه چند روزه خیلی بدتر شده نمیتونم تحملش کنم از سرکار میاد یه گوشه میشینه نگاه تلویزیون یا سرش تو گوشیه نه حرفی نه محبتی هیچی ارزو به دلم مونده یبار جمله محبت آمیز بگه خب منمدلم توجه میخاد تا چیزی بگم سریع شروع میکنه میگه تو درک نداری نمی فهمی کارم سخته و فلان خب درسته کارش زحمته و تو افتاب هست ولی خب منم ادمم دلم میخاد مثل زنای دیگه بهم توجه بشه شبا منو میبره بیرون چه فایده یه کلام حرف با من نمیزنه منم همه چی زهرمارم میشه دیگه اصلا حوصلشو ندارم دیشب یه دعوای حسابی کردیم جامو جدا کردم خوابیدم و

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انقد وابسته ب محبت مرد نباش  خودت خودتو ش ارژ کن خیلی راهها هست

چیکار کنم جنوب زندگی میکنم هوا اینقدر گرمه همش تو خونه ام بیرون نمیشه رفت با بچه کوچیک از صبح تنهام تا شب منتظرشم بیاد اینم که میاد این مدلی

چیکار کنم جنوب زندگی میکنم هوا اینقدر گرمه همش تو خونه ام بیرون نمیشه رفت با بچه کوچیک از صبح تنهام ...

ما هم جنوب زندگی می کنیم 

اهواز  هوا هم گرمه جهنمه بابامم کارگره  رسما تو افتاب سرکاره 

ولی بداخلاقی نمیکنه خیلی هم مهربونه چ ربطی دارع 

شوهرت اخلاقش اینخ

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
ما هم جنوب زندگی می کنیم  اهواز  هوا هم گرمه جهنمه بابامم کارگره  رسما تو افتا ...

شوهر منم کارگره کارش تو افتابه کلا میاد خونه همش دو کلام حرف با من نمیزنه خب ادم چقدر تحمل داره الان قهر کرده دلم میخواد یه پیام درست و حسابی واسش بفرستم

شوهر منم کارگره کارش تو افتابه کلا میاد خونه همش دو کلام حرف با من نمیزنه خب ادم چقدر تحمل داره الان ...

واقعا حق داری اینکه حس کنی بهت بی محلی کنن خیلییییی بده اصن ادم افسرده میشع 

بزار ی روز ک تعطیل بود. بدون دعوا باهاش مفصل حرف بزن اینجوری ک نمیشه خب 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2706