2737
2739

من تجربه اش رو توي اطرافيانم دارم 

دختر ٩ سالش بود سر سينه هاش كمي درد ميكرد و كمي رشد كرده بود 

اما خب متوقف ميشه همونطور مي مونه تا ١٣ و ١٤ سالگي دوباره از سر گرفته ميشه

تازه تاريخ پريش هم ١٥ سالگي بود .

پس نگران نباشيد

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای توروخدا الکی نبرین دکتر بچرو همه توی این سن سینه هاشون شروع به رشد میکنه منم خودم توی همین سن شر ...

خواهر من نیس که خواهر استاتره من داشتم راهکار میدادم مثلا😆😆😁😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728
قد ربطی به این چیزا نداره

چرا عزیزم داره.وقتی زود پریود بشی هورمون رشد خیلی کند ترشح میشه زود پریود شدن مساوی با بلوغ زود رس و کوتاهی قد تو نت سرچ کن نوشته اونایی که زود بالغ میشن قد کوتاه میشن باید رسیدگی کنن و امپول بزنن درشت شدن سینه تو این سن یعنی نزدیکه

ما آبادانیا   
2740
واقعااااا؟

خودت چی فکر میکنی  مگه داروی جلو گیری از رشد سینم داریم یکی دیوار بیاره سرمو بکوبم  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
چرا عزیزم داره.وقتی زود پریود بشی هورمون رشد خیلی کند ترشح میشه زود پریود شدن مساوی با بلوغ زود رس و ...

😐نه ربطی نداره

من یکیو میشناسم ۱۰سالگی پری شد قدش۱۷۰

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
😐نه ربطی نداره من یکیو میشناسم ۱۰سالگی پری شد قدش۱۷۰

خب همه که مثل هم نیستن ولی کلا ادم پیگیر باشه خوبه الان همین دوستم میگه اگه زودتر بهم رسیده بودن امپول میزدم قدم رشد میکرد

ما آبادانیا   
2706