2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه اشنایی داشتیم تو سن کم پریود شد همین حدود و سینه هاش زود بزرگ شد بلوغ زودرس داشت حالا یه دکتر بردن ضرر نداره حداقل اگهه بلوغ زودرس جلوشو بگیرین چون قدش کوتاه میمونه

ما آبادانیا   
2720

ببری دکتر بگی خواهرم داره سینه میبنده دکتر داروی جلوگیری میده  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
وااای چقد بد چقد زود داره بالغ میشه طفلی اصلا بچگی نکرده که😟

نه چه ربطي داره ؟ بلوغ دخترا از ١٠ تا ١٤ سالگي كاملا نرماله 

بعد چه ربطي به بچگي كردن داره ؟ مگه داره تشكيل خانواده ميده؟

2714
خواهرت حق خواهر منو خورده كه ١٨سالشه و هيچييييي نداره😡😠😐😂😂😂

😂😂😂😂😂

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
یه اشنایی داشتیم تو سن کم پریود شد همین حدود و سینه هاش زود بزرگ شد بلوغ زودرس داشت حالا یه دکتر برد ...

قد ربطی به این چیزا نداره

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
ببری دکتر بگی خواهرم داره سینه میبنده دکتر داروی جلوگیری میده    

وای توروخدا الکی نبرین دکتر بچرو همه توی این سن سینه هاشون شروع به رشد میکنه منم خودم توی همین سن شروع شد

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
2706