2737
2734

۱: خیلی فقیر ۲: فقیر ۳:کمی فقیر ۴: متوسط رو به پایین ۴:متوسط ۵:متوسط رو به بالا ۶:کمی ثروتمند ۷: ثروتمند ۸:بسیار ثروتمند 

نمیدونم 🤦🏼‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

متوسط

بابام زمین داره اما زیاد قیمتی نیست

خودمم سرکار میرفتم قبلا حقوقم خوب بود.

خداروشکر بدون نیاز داشتن به کسی داره میگذره

بیا باور کنیم عشق های گران در رمان های ارزان کنار خیابان ها فروخته شدند و تمام شد!➡

چرا دوتا 4 داری?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

شش

چون با کمک خدا کار و خونه و ماشین داریم 

قسط هم داریم 

بیشتر به دیدگاه آدم بستگی داره

قبلا فکر میکردم اصلا ثروتمند نیستم 

ولی توی نی نی سایت اومدم دیدم از لحاظ مالی و فکری ثروتمند هستم الحمدلله

😁