2737
2734
عنوان

بیایید بگید از نظر مالی در چه حدی هستید ؟ با ذکر دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 43 پست

اگه خیلی هزینه هارو نداشتیم میشه گفت ثروتمند،،،، اما خوب با سه تا بچه مدرسه ای که سالی کلی پول مدرسه و کلاساشون میشه، و شوهری دارم که بشدت ولخرجه،،،، گزینه ۵ هستیم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا فکر میکنی ۶ هستی؟

نسبت به ۷۰ درصد اطرافیان وضعیت مالی بالاتر داریم نسبت به بقیه پایینتریم 

منظور از دلیل نمیفهمم چیه؟

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2728

اگه بر اساس داشته هام بخوام بگم:

متوسط ام

خونه و ماشین و درآمدی که برای ضروریات زندگی کافی باشه و دستمون جلوی کسی دراز نباشه 

....

اما اگه از نظر احساسی که به زندگی دارم بخوام بگم احساس میکنم ثروتمند ام .. یا بهتره بگم غنی ام ...

ینی بی نیازم ...

زندگی مو دوس دارم و با زندگی کسی مقایسه نمیکنم

سلامتی دارم

امید دارم

خانواده ی خوب و سالم و وفادار دارم ...

محبت کردن بلدم و محبت می بینم ...

اینها منو غنی کردند ...

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
با همینایی که گفتی حداقل متوسط بالایی خواهر

خدارو صد هزار مرتبه شکر

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بذارید دقیق توضیح بدم مثلا من فکر میکنم متوسط رو به بالا هستم چون یه خونه نسبتا خوب توی یه منطقه ی خوب توی تهران داریم یه ماشین ایرانی و سالی چند بار مسافرت و اینکه بچم رو مدرسه ی غیر دولتی میفرستم

مثلا من فکر میکنم متوسط رو به بالا هستم چون یه خونه نسبتا خوب توی یه منطقه ی خوب توی تهران داریم یه ماشین ایرانی و سالی چند بار مسافرت و اینکه بچم رو مدرسه ی غیر دولتی میفرستم

2738
مثلا من فکر میکنم متوسط رو به بالا هستم چون یه خونه نسبتا خوب توی یه منطقه ی خوب توی تهران داریم یه ...

ای کاش همه میتونستن اینجور زندگی کنن

هر کسی ثروتمندی رو بر اساس ی چیزی مبینه. 

من در درونم حس میکنم ثروتمند هستم چونکه آرزو ب دل چیزی نیستم  هیچییی . زندگی معمولی دارم . عقد هستم . شوهرم درآمدش معمولی هست با کار و تلاش و امید به خدا داریم زندگیمونو جمع و جور میکنیم . ماشین داریم ی موتور لاکچری داریم . 

ولی خونه نداریم و در خانه اجاره ای باید زندگی کنیم . 

خدا تا الانش همه چیو جور کرده انشالله خونه هم جور می‌کنه . خداروشکر از زندگیم راضیم .