2737
2734
عنوان

با این خانواده شوهر چیکااار کنم

952 بازدید | 75 پست

سلام دوستان😞

خانواده شوهرم خیلیی خیلی مذهبین یه مثال بزنم همه چیز بیاد دستتون جاریم حاملست خب؟؟

ماه رمضون برادر شوهرم گفته بود تا وقتی ک گرسنت نشده باید روضه بگیری..مثلا اگ غروب گرسنش شد اذان ندادن چیزی بخوره چون حاملست!!!!!!!!من نماز نمیخونم میخونما گاهی..

ولی وقتی جایی هستم که دیگ اصلااا نمیشه حالا ما شهرستانیم دعوتمون کردن دوسه روز بریم خونه برادر شوهرم..که دوساعتی دورن از ما...

هروقت میریم شوهرم میگ الکی برو بخون.. بعد ک نمیخونم همش تیکه نماز اینا میندازن ک اره بخون ..

تایپکای قبلی زدم ک چقد اذیتم میکنن واسه همه چی هاا 

قرارع شب بریم اونجا چیکار کنم؟؟ مادرشوهرمم دم ماست باید بی افته دنبالمون

این دو روز که اونجام اندازه دوساااال واقعا سخته برام 

خوب بگو نمیخونی 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرجور دوس داری و راحتی باشه حرفاشون اهمیت نده بعد خودسون خسته میشن

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2738

مسایل شخصی شما به کسی مربوط نیست دین هم کاملا شخصیه .به کسی ربطی نداره شما نماز میخونی یا نه  

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
بابت مذهبی بودنشون ناراحت میشید؟ این رو که قبل ازدواج باید مد نظر میداشتید!

نه خب دین هرکس بخوش مربوطه من دوست دارم مذهبین ولی خب بدیگران گیر ندن!!

شانس من عروسی ک کردیم برادرشوهرم یه پا مرجع تقلید شد...

صاف تو چشای برادرشوهرت زل بزن بگو پریودم :)))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706