2737
2739
عنوان

با این خانواده شوهر چیکااار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشنن ب نصیحت ... بدم میاد حتی باهاشون بحرفم

وا 🤦🏼‍♀️چه بی ادب 😑بگو من عقایدم این 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

مگه میشه یه خانوم دوروز ، سه روز بره جایی نماز نخونه کسی بهش بگه چرا نمیخونی😏😏😏😏 دیگه همه عقلشون میرسه که احتمال بدن حتما پریوده که نمیخونه،

چرا بیخودی میخواین از مذهبیا غول بسازید

2740

چه بی عقل برادر شوهرت به زن حامله چکار داره خودش چرا حامله نمیشه؟ 

شما هم اونجا اذیتی نرو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من خودم میخونم عاشق نمازم ولی به هیییییچ کس ربط نداره شما نماز میخونی یا نه با کسی لج نکن که علنا بگی نمیخونم به کسی هم ربط نداره چون واجب خداست و خدای مهربون ناراحت میشه ولی جوابم نده 

نمیدونم بعضیا چرا اینجورین اگه یه بنده خدا بخواد نماز هم بخونه از لج این ها دیگه نمیخونه

2706