2737
2734
عنوان

خوش سلیقه ها ی جیگر بیاین

88 بازدید | 10 پست

یه پیراهن قرمز کوتاه دارم دامنش توره

...با چه ساپورتی چه رنگی بپوشم بهتره؟

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکی یا طوسی

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2731
مشکی یا طوسی

با سفید چه دنگی خوبا؟

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
مشکی یا طوسی

امروز جهاز نشون خواهر شوهرمه موهامو چجوری درست کنم وای استرس گرفتم

2738

موهات هم هر چقدر ساده تر باشه بهتره. چون قرار نیس مهمونی بزرگ‌توو تالار یا باغ باشه. چون توو خونه اس شینیونهای سنگین مناسب نیس. میتونی موهاتو بابلیس بکشی تا یک موج نرم و خوشگل پیدا کنه، نه لوله، یا اتو بکشی یا حتی پشت سرت جمع کنی. یک گیره یا تل ظریف که به لباست بیاد هم فکر خوبیه. 

دلواپسِ فرشته هام...🌠