2733
2739
عنوان

معجزه روغن بنفشه😨

| مشاهده متن کامل بحث + 184588 بازدید | 111 پست
خودش گفت تازه گفتم راستشو بگو گفت روغن بنفشه سه هفتس میزنم پف دارشده بود و صاف 

شاید چربی تزریق کرده

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگش زرد رو ب سبزی کم من شبا حسابی باهاش پوستمو ماساژ میدادم حالت دورانی حسابی ماساژ میدادم

ببخشید روغن بنفشه با پایه چی استفاده کردی؟..روشن هم کرد؟ 

نه تو میمانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی~ به حباب نگران لب یک رود قسم،،  وبه کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت 🥀 غصه هم میگذرد...آنچنانی که فقط خاطره‌ای خواهد ماند!😕
2728

مرسی عزیزم..برای روشنی پوست چیزی سراغ نداری

نه تو میمانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی~ به حباب نگران لب یک رود قسم،،  وبه کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت 🥀 غصه هم میگذرد...آنچنانی که فقط خاطره‌ای خواهد ماند!😕
پایشو نمیدونم  روشن هم نه زیاد ولی پر کرد

من همین الان یه دونه خریدم روش نوشته روغن گل بنفشه مارک تقدیس..ترکیبات گل بنفشه - روغن بادام

بچه ها من یه دختر عمه دارم جای جوشاش مونده طفلی،  خواهر شوهراش سرکوفتش میزنن بیچاره همین دیروز میگفت مریض شدم از دست اینا، منم خیلی ناراحت شدم براش آخه میگفت تو روم میگن، حالا دختر عمه م  وسواس گرفته هر دفه از من  میپرسه صورتم خوبه دیروز بازم پرسید ایندفعه  خیلی ناراحت شدم قرآن و قسم دادم گفتم از کمرم بزنه اگه دروغ بگم، گفتم  قیافت خوبه جای جوشاتم اونقدری نیست که تو ذوق بزنه حالا کسی کرم لایه بردار خونگی میدونه که بهش بگم بزنه اخه همیشه از من میپرسه ؟

2738
بزن و حالشو ببر یادت باشه ۵مین ماساژ بده

مرسی عزیزم حتما 💖..میگم برا روشنی پوست چیزی سراغ نداری؟ 

سیب زمینی رنده شده  معجزه س هرشب بمال آبشو

چند دقیقه بمونه بشورم؟... ببخشید زیاد شد سوالام، برای روشن شدن پوست بدن چطور؟  من شنیدم نمک حمام خوبه نمیدونم درسته یا نه

۱۰دیقه  بدنو نمیدونم

مرسی عزیزم 🌹🥰

2706