2737
2734
عنوان

معجزه روغن بنفشه😨

| مشاهده متن کامل بحث + 185454 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میگیرم اخه دختر خالم گفت بنفشه طبعش سرده و الانم تابستونه پوستم جوش نمیزنه خراطین گرمه

خراطین و باید حداقل 6ماه مرتب استفاده کنی تاتاثیرشوببینی

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
روغن بنفشه بر پایه زیتون برای مو استفاده میشه .باعث پرپشت و مشکی شدن مو میشه. روغن بنفشه بر پایه کنج ...

چرااتفاقا ضدلکه  وباعث رفع چین وچروک میشه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728

روغن بنفشه خالص مگه داریم ؟! 

از کجا گرفتین شماها ؟

همش نوشته در پایه ی بادام که 🤔

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
2740
گلم روزی چند بار و چند قطره میزدی ب صورتت؟؟؟ بعد چن وقت پر شد صورتت؟؟؟ رنگ روغنت چه رنگه ممنونم اگه ...

رنگش زرد رو ب سبزی کم

من شبا حسابی باهاش پوستمو ماساژ میدادم حالت دورانی حسابی ماساژ میدادم

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
2706