2733
2734

تورو خدا برام دعا کنین  اینبار دیگه نمازمو وسطا قطع نکنم خیلی تو زندگیم مشکل دارم خیلی به آرامش نیاز دارم میخوام در کنار برآورده شدن حاجتم با خدا هم دوست باشم و درددل کنم متاسفانه خیلی زود ناامید میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احسنت. شروع کن. اگر میخوای پشتکارت زیاد شه روزه بگیر. واااااااقعااااااا تاثیر زیادی داره. 

شیر میدم دوتا بچه هام هم کوچیکن خیلی انرژری ازم میگیرن فعلا نمیتونم

خداروشکر.سعی کن تا صدای اذان میشنوی ،آماده شی واسه نماز،نماز به تاخیر ننداز ی.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2740

منم یه سالی میشه کاهل نماز شدم گاهی میخونم گاهی نه

ولی به محض اینکه خونریزی سقطم قطع شه به امید خدا شروع میکنم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بهت پیشنهاد میکنم فایل‌های صوتی آقای پناهیان با عنوان چگونه نماز خوب بخوانیم دانلود کنی، فکر کنم 6 قسمت باشه. خیلی عالیه. یکی از بچه‌های نینی سایت معرفی کرده بود. خدا خیرش بده. شما هم گوش کنی خیلی تأثیر میذاره روت. برات بهترین‌ها رو آرزو میکنم. منُ هم دعا کن دوستم.   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706