2737
2739
عنوان

دعا واسه بچه های سرطانی😭😭😭

109 بازدید | 7 پست

سلام خانما. بابام سرطان داره و امروز که رفته بودیم شیمی درمانی یه بچه هایی دیدم که جیگرم اتیش گرفت. درد از چشمای معصومشون معلوم بود. گریه های بی جونشون. این بیمارستان که میریم کلا مخصوص افراد سرطانیه و از بچه شیر خوره هست تا سنای بالا. بارها مرگ بچه ها و زجه زدن خانواده هاشونا دیدم. توروخداااااا بیاین امشب براشون دعا کنیم. از ته دل براشون حمد بخونید. بیمارای سرطانی خیلی درد میکشن😔😔😔😔

خدا همه مریضا رو شفا بده، مخصوصا بچه‌ها رو. هم به خاطر خود بچه‌ها هم به خاطر دل پدر و مادرشون. دیدن مریضی بچه برای پدر و مادر خیلی سخته... 

اللهم اشف کل مریض...   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا همه مریضا رو شفا بده، مخصوصا بچه‌ها رو. هم به خاطر خود بچه‌ها هم به خاطر دل پدر و مادرشون. دیدن ...

بچه ها واقعا معصومن . بخدا وقتی نگاهشون میکنم که جطوری بدنشون از سرم کبوده دلم اتیش میگیره

2731
مرسی عزیزم. الهی هم خودت و خانوادت به حق قران همیشه سلامت باشین

ممنون عزیزم انشالله به زودی ی تایپیک بزنی و خبر شفای پدرتون رو بدید

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
ممنون عزیزم انشالله به زودی ی تایپیک بزنی و خبر شفای پدرتون رو بدید

راسش پدرم حال خوبی ندارن. توروخدا دعا کنید خدا رحمشون کنه از این بدتر نشن و افتاده نشن. دلم نمیخواد اذیت بشه

راسش پدرم حال خوبی ندارن. توروخدا دعا کنید خدا رحمشون کنه از این بدتر نشن و افتاده نشن. دلم نمیخواد ...

انشالله عزیزم هرچی صلاحه پیش بیاد انشالله ب زودی شفا بگیرن خیلی سخته دیدن بیماری پدرو مادر

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
2738