2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم واسه مجلسش عین لباس من خریده عوضیییی

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 60 پست

فامیلتون تو حنابندونش میخواد سیاه بپوشه؟😮

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل هر چیزم تشکر میکنم ک انساندوستانه به قضیه نگاه میکنین و درک میکنین ممنون

انسان دوستانه😄مگه جنگه عزیزم

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
2731
بپوشش کسی ک باید نگران باشه اونه ن شما

فک نمیکردم همچین کاری کنه همش دارم خوومو سررنش میکنم چرا بهش نشون دادم

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.

آره اصلا مناسب یه عروس نیست شب حنابندونش سیاه بپوشه ...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

چمدونم بخدا انقد ک عوضیه

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
2740

عزیز  دلم اولا حق کاملا با شماس. دوما حتی اگر شوهرت پول داشت نخر. همین رو ببپوش سرتم بگیر بالا. هرکی هم پرسید بگو اول من خریدم پست بندش اونم رفت عین من خرید. اخه سلیقم رو خیلی قبول داره. اصلا عمدا بپوس

فک نمیکردم همچین کاری کنه همش دارم خوومو سررنش میکنم چرا بهش نشون دادم

من هیچوقت لباس عید لباس مهمونی لباس مجلسی حتی شال و روسری یا شلوارم به کسی قبل از مهمونی یا مراسم نشون نمی دم. چون مردم دیوونه هستن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706