2726

دوستان من مشهد هستم همین چند روز پیش خریدم ۱۵۰ واسه حنابندونش مجلسش چند روز دیگست اگر کسی خواست درخواست بده باهم کنار میایم بخدا قسم نپوشیدم اصلا میخوام رد کنم بره شوهرم میگه پول ندارم یکی دیگخ بخرم برات همینو بفروش خیلی بهم ریخته م الان عکس لباسمو میذارم

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون آبیا فتوشاپه مثلا بالای لباسم پولک دورو هست پایین هم کرپ خوب

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
2728

اگه مجلس اونه که همه اونو ملامت میکنن که لباس عین شما گرفته نه شمارو .به نظرم همینو بپوش تا دفعه دیگه از اینکارا نکنه

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

قبل هر چیزم تشکر میکنم ک انساندوستانه به قضیه نگاه میکنین و درک میکنین ممنون

2706