2737
2739
عنوان

روزی به دخترم خواهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم قبل بارداری میگفتم دختر تو ایران گناه داره.ولی الان حس خوبی دارم.ازین بابت که مادر شدنم چالش برا ...

ان شالله دخترت خوشبخت میشه

چخبرتونه؟؟             چه خبرتونه؟ (بالحن احمدی نژادبخونید)
و تو تا اخر عمر مجرد خواهی ماند چون هیچ انسانی بدون نقص نیست و اکثر زندگی ها بخاطر کوتاه اومدن طرفین ...

صحبت بی عیب بودن مطلق نیست.با اون بخش که گفتید تو محردی آزادی عمل داشته باشه موافقم

اونم مردای ایرانی؟ به دخترت یادبده زرنگ باشه کسی گولش نزنه بره توزندگی ببینه رودس خورده ولی من هیچ ...

مثل من تو ایران یا تو شهری که ماهستیم برای دختر ارزشی قائل نمیشن ناشکری نمیکنم ولی از اینکه تو اینجا بدنیا اومدم راضی نیستم 

2740
مثل من تو ایران یا تو شهری که ماهستیم برای دختر ارزشی قائل نمیشن ناشکری نمیکنم ولی از اینکه تو اینجا ...

منم راضی نیستم 

خیلی دلم‌میسوزه که دین میشه اسباب بازی یه عده هرکاردلشون میخوادمیکنن 

منم راضی نیستم  خیلی دلم‌میسوزه که دین میشه اسباب بازی یه عده هرکاردلشون میخوادمیکنن

آره واقعا .حالا توجایی که ما هستیم یه وضعی هست دختر توسن 12 13 سالگی ازدواج میکنه بیچاره دختر من خودمم 16 سالگی ازدواج کردم باشوهرم هم 10 سال اختلاف دارم انقدر بی هدفم توزندگیم نه تونستم درس بخونم نه هنری دارم صبح تاشب توخونه بایه بچه احساس پوچی میکنم

آره واقعا .حالا توجایی که ما هستیم یه وضعی هست دختر توسن 12 13 سالگی ازدواج میکنه بیچاره دختر من خود ...

چقد زود.لطفا هیچوقت نزار دخترت زیر سن قانونی ازدواج کنه.اهمیت نده به فرهنگ شهرتون.یکی باید جلوی این سنتهای اشتباه بایسته

آره واقعا .حالا توجایی که ما هستیم یه وضعی هست دختر توسن 12 13 سالگی ازدواج میکنه بیچاره دختر من خود ...

کاش حداقل یادمون میدادن بلدباشیم چجوری گلیمونوازاب بکشیم

چقد زود.لطفا هیچوقت نزار دخترت زیر سن قانونی ازدواج کنه.اهمیت نده به فرهنگ شهرتون.یکی باید جلوی این ...

تصمیم خودم نبود.آره یه خواهر هم دارم از بابام قول گرفتم مثل من نکنه زندگی اونو.اره اگه دختر داشته باشم نمیگذارم ونمیزارم حسرت هیچی تودلش بمونه

متنش خوبه اگه مردش پیدا بشه البته بگم من جمع خانوادگی رو خیلی دوست دارم فقط تو همچین جمعهایی همدیگرو میبینیم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706