2410
2553
عنوان

روزی به دخترم خواهم گفت

968 بازدید | 36 پست

میدونم اکثرتون این متنو خوندین.توجهمو جلب کرد چون خودم دارم دختردار میشم.نظر شما چیه راجع به این متن؟چقد بعنوان یه انسان زندگی میکنید؟فارغ از جنسیت؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من خودم برای دیزاین اتاق دخترم همش ذهنم میره سمت عروسک بالرین و لاک و...یه لحظه به خودم گفتم چرا حس ماجراجوییشو تحریک نکنم؟مثلا یه کاغذ دیواری با طرح نقشه ی قاره ها بگیرم.عروسک حیوونات مختلف و از دنیای صورتی و فانتزی کلیشه ای دخترونه فاصله بگیرم

2714

اونم مردای ایرانی؟

به دخترت یادبده زرنگ باشه کسی گولش نزنه بره توزندگی ببینه رودس خورده

ولی من هیچوقت دوس ندارم دختربیارم چون دلم براش میسوزه 

چخبرتونه؟؟             چه خبرتونه؟ (بالحن احمدی نژادبخونید)

مرد ایرانی؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
اونم مردای ایرانی؟ به دخترت یادبده زرنگ باشه کسی گولش نزنه بره توزندگی ببینه رودس خورده ولی من هیچ ...

ایشالا منم هیچوقت دختر دار نشم چون خودم واقعا بدبختم😭

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
اونم مردای ایرانی؟ به دخترت یادبده زرنگ باشه کسی گولش نزنه بره توزندگی ببینه رودس خورده ولی من هیچ ...

منم قبل بارداری میگفتم دختر تو ایران گناه داره.ولی الان حس خوبی دارم.ازین بابت که مادر شدنم چالش برانگیز تر شده.میخوام دخترمو یه انسان قوی و با اعتماد به نفس بار بیارم

و تو تا اخر عمر مجرد خواهی ماند چون هیچ انسانی بدون نقص نیست و اکثر زندگی ها بخاطر کوتاه اومدن طرفین پا برجاست

دختراتون رو تا وقتی تو خونه تونه از محبت و این جور چیزا سیراب کنید

بهش مستقل بودن و یاد بدین

حتما نباید باشوهرش بره سینما و گردش میشه خودش یا با دوست هاشم بره

بهش صبوری و متانت و شخصیت یاد بدید که بخاطر وابستگی به همسر دربرابر زورگویی و کتک خوردن کوتاه نیاد یا بخاطر اینکه مادرشوهرش گفته کمک کن سفره رو جمع کنیم قهر نکنه بره خونه باباش و طلاق بخواد! 

بهش شوهر کردن یاد ندید بهش زندگی کردن یاد بدید

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706