2737
2734
عنوان

روزی به دخترم خواهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راجع ب متن هم باید بگم شوهر من نصف این خصوصیات رو داشتنصفشم تو زندگی مشترک ب دست اورد الحمدالله! اما ...

آره واقعا نصف خصوصیات هر دونفر تو زندگی مشترک شکل میگیره.هردو باید جهت بدن به رابطه...

آره واقعا نصف خصوصیات هر دونفر تو زندگی مشترک شکل میگیره.هردو باید جهت بدن به رابطه...

پس ب دختر نازت تجربه منو منتقل ک باید یه چیزهایی رو با صبر ب شوهرش یاد بده و انتظار نداشته باشه ک مرد خودش کامل بفهمه! 

مثلا تحربه ی من راجع ب سفرهای یهویی! 

توی یه بحران خونوادگی بهش گفتم بیا بریم فلانجا! اگلین بارش بود ک توی شرایط بد میزد ب جاده! رفتیم وخیلی خوب بود و الان میگه چ خوب ک عمرمونو تلف غصه ها نکردیم! 

بهش گفتم بیا بریم پیاده روی اربعین! با اینکه اونجا فهمیدم ک سربازی رفتن چقدر میتونه یه مرد رو قوی کنه! با تمام بدخلقیاش ک خلق منم تنگ کرد برگشتیم! و الان میبینم ک چقدر محکمتر شده! 

تاجایی ک این چند وقت میگه شده یه روزه بریم سفر بریم! (مرخصی نداره) 

دخترتو منعطف مبتکر و مدبر بار بیار! 

💪

خیلی حرف زدم اما احساس کردم نگرانی! نگران نباش 🌹

2728
پس ب دختر نازت تجربه منو منتقل ک باید یه چیزهایی رو با صبر ب شوهرش یاد بده و انتظار نداشته باشه ک مر ...

حرفات مفید بود عزیزم.من کاملا باهات موافقم.شرط موفقیت انعطاف به خرج دادنه.اگه بتونم بعنوان یه مادر بهش یاد بدم دختر مستقل و مدبری باشه حتی نیازی نیست در مورد انتخاب همسر بهش کمکی کنم.اگه بینش لازمو داشته باشه صد در صد انتخاب درستی میکنه.ممنونم از وقتی که گذاشتی.آره واقعا نگرانم و احساس مسئولیت شدیدی میکنم

حرفات مفید بود عزیزم.من کاملا باهات موافقم.شرط موفقیت انعطاف به خرج دادنه.اگه بتونم بعنوان یه مادر ب ...

دقیقا همینطوره ک میگی! نگرانیت هم طبیعیه! همین احساس مسولیتت باعث شده خدا بهت توفیق تربیت رو بده و ب دخترت توفیق بده ک تو مامانش باشی! 😉