2737
2739
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 283 پست
قشنگه که

دوسش ندارم بهش عادت ندارم.. واقعا ظلمه یه بچه رو دو اسمی کنن😭

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
البته خود من یبار ى استاد دانشگاهو شنیدم ک خیلی اسم برکه رو دوس داش.  دوست خواهرم جدی یا شوخی ...

منم اسم دخترم باران هست.... گیر دادن بهم اسم تو راهیم رو بذارم برکه که به اسم دختر اولم بیاد گفتم عمرا... قشنگه ولی بعدا بچه اذیت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اسم دخترم باران هست.... گیر دادن بهم اسم تو راهیم رو بذارم برکه که به اسم دختر اولم بیاد گفتم عم ...

باز دریا قشنگ تر تا برکه...

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2731
کوهیار سامیار خیلی قشنگن واقعا

ممنونم عزیزم اتفاقا میخوام بچه بعدیمو اگه پسر بود یا سامیار بزارم یا مهیار

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊
2738
ممنونم عزیزم اتفاقا میخوام بچه بعدیمو اگه پسر بود یا سامیار بزارم یا مهیار

سامیار😍😍 ی رمان خوندم اسمشون کوهیار سامیار دماوند اتش بود خیلی جالب بود

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

من یکی میشناسم اسم بچه اولش شیدا هس دومی ارش سومی ترکیبی کردا ارشیدا  

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵

من طرف پدریم اکثر اسم ها اخرشون تاج دارن مثل مامان بزرگم و دختراش،مامان بزرگم میگه اونایی که میخواستن دختراشونو تحویل بگیرن اینطوری اخر اسم رو تاج میذاشت😃

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
بی شعور خودتی بی شخصیت فضول

در کنار بیشعوری بی ادب هم هستین البته با عرض پوزش

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊
2706