2733
2734
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 283 پست
گاهی پدر مادر دعوا میکنن سر اسم بچه مجبور نیشن اینکارو بکنن 

😐پسرمن اسمش امیرعلیه 

کیان صداش میزنیم یعنی کیان زشته 😕😕😞🤕اونم‌چون شوهرم اصرار کرد 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسم عمم نیست در جهان

میخاد عوض کنه بزاره ناهید

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
سامیار😍😍 ی رمان خوندم اسمشون کوهیار سامیار دماوند اتش بود خیلی جالب بود

حتما میخونم رمانو 😊ممنونم لطف دارین

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊
حتما میخونم رمانو 😊ممنونم لطف دارین

😘😘😍😍😍

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2738
😐پسرمن اسمش امیرعلیه  کیان صداش میزنیم یعنی کیان زشته 😕😕😞🤕اونم‌چون شوهرم اصرار کرد

نه هردوش قشنگه😘

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
😐پسرمن اسمش امیرعلیه  کیان صداش میزنیم یعنی کیان زشته 😕😕😞🤕اونم‌چون شوهرم اصرار کرد

کیان هم اصیله هم خوش اهنگه هم زیبا هم ایرانی

من رو بچه خودم نمیزارم چون همه گذاشتن دیگه امیر علی ام بد نیست چرا صداش نمیکنین همون امیرعلی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706