2733
2734
عنوان

آبمیوه برای نوزاد ۷ ماهه

1146 بازدید | 10 پست

سلام دخترم تقریبا ۶ روز دیگه ۷ ماهش پرمیشه، منم از اول هفت ماه بهش موز له شده ،آب سیب و آب هندوانه ، وکمی هلودادم خودش بچشه، امروز بهداشت رفتم میگه وزنش ۶۶۰۰ خیلی کمه، دور سرشم خوب نیس،میگه نباید آبمیوه میدادی سرم داره میترکه از درد یعنی الان چی میشه، راستی چون بچه اولم هم هست نمیدونم کمکی چی بدم یعنی غیر کته برنج هیچی میترسم کمکم کنید

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   

برو این تاپیک. هروز بهش ماهیچه بدهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/47198/برنامه-غدایی-کامل-برای-نی-نی-ها?postId=89846993

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما باید با فرنی شروع می کردی و بعد حریره و سوپ. سوپ های مقوی براش درست کن. بعد کته . اونم خالی نه با ماهیچه یا هر چیزی که مقویش کنه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
یعنی سوپ بهش ندادی

سوپ ی خورده توبرنجش حعفری ریختم وهویچ وی تیکه گوشت گوسفند چندباری اینکاروکردم اماالان دائم بهش برنج نیم دانه رومیجوشونم میدم

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   
2738