2733
2734
عنوان

شوهر ولخرج ساده من!

1529 بازدید | 50 پست

سلام.ما تا آخر مرداد قراره بریم؟ سر خونه زندگی . شوهرم هنوز هیچکدوم از تیکه هاشو نخریده ...کلا هیچی هنوز نه سرویس سلام نه پول آتلیه و آرایشگاه و رو نداره....بعد توی این اوضاع رفته ولی پسر داداش که پولشان از پارو بالا میده گوشی ۱ ملیونی خریده.....چکارش کنم؟خیلی ولخرج.... البت واس منم خرج میکنه ها...واسه عید فطر برام لباس خرید و ی گوشی ۳ ملیونی. ولی واسه دیگران چرا باید بخره تو این اوضاع.؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان ولی امشب رفته ۱۰ تا بلیط سینما گرفته که با کل خانواده بریم؟ سینما....  واقعا نمیفهمم چرا....داداش خونه و ۲ تا ماشین داره...شوهرخاهرشم ۲تا خونه و ماشین.اون وقت ما نه ماشین داریم نه خونه

بشین باهاش صحبت کن راضیش کن زودتر وسایلی رو که باید بگیره آماده کنه، وقتی تو خرج بیفته کمتر برا بقیه ولخرجی میکته

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2740

بهش بگو‌بشینیم برنامه بریزیم برای عروسی .فلان میخوایم اینقد پولش میشه فلان چیز اونقد! تالار چقدر پول پیش باید بدیم ارایشگاه اونقدر میشه....حساب کتاب که بکنی جلوش حواسش جمع میشه دیگه 

عقل درستو حسابی نداره.باهاش صحبت کن

زودتر ببرش خریدا رو بکنه ک پول نداشته باشه واسه ولخرجی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙