2733
2734
عنوان

شوهر ولخرج ساده من!

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 50 پست
الان ولی امشب رفته ۱۰ تا بلیط سینما گرفته که با کل خانواده بریم؟ سینما....  واقعا نمیفهمم چرا.. ...

شوهر ممم عین شوهر تو

بدبختا خیلی ساده ان

تازه بعد کلی سال متوجه اشتباهات ش شده

ولی هنوزم به اون داداشش پول میده😣😣😣

بهش بگو‌بشینیم برنامه بریزیم برای عروسی .فلان میخوایم اینقد پولش میشه فلان چیز اونقد! تالار چقدر پول ...

باور کن چندبار تا حالا نشستیم با هم حساب کتاب کردیم اما بازم نمیفهمم. واقعا نمیدونم چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش قرار بزار برین طلا و کالا و هرچی لازمه ببینین همونجا هم گیر بده که بخره برات کلا مردا رو باید ...

دقیقا 

ببر طلا بخره برات 

من ازبس طلا گرفتم پول نمیزاشتم بمونخ تا خیال خرید چرت و پرت کنه و بقیه بدع

2731

ببین هیچی نگو بگذار موقع خریدت که شد میفهمه چه غلطی کرده.. البته هرچه زودتر فشار بیاری که خرید کنید زودتر متوجه میشه چه غلطی کرده.. بهش نگو نخر برای بقیه چون ازین به بعد بخره بهت نمیگه.. هیییچی نگو و زبون به دهن بگیر ولی موقع خریدهات که پول کم بیاره به مرور متوجه میشه که کجاها نباید خرج کنه. این تجربه منه که نتیجه هم داده

یکی از بچه های نی نی سایت یه کانالی معرفی کرد عاالیه.. اینه تو تل گرام.. پر از نکات و سیاسته که یه روانشناسه مینویسه:

sedayehamdel@

خدا خیر بدش خییلی نکاتش به درد من خورده. حتمااا مطالبش رو بخون همسرت و زندگیت بهتر میشه مثل زندگی من

2740
الان ولی امشب رفته ۱۰ تا بلیط سینما گرفته که با کل خانواده بریم؟ سینما....  واقعا نمیفهمم چرا.. ...

شوهر شما مهرطلبه

برای تایید و توجه و محبت دیگران خودشو به زحمت میندازه

این مشکل به این راحتیا حل نخواهد شد 

حتی بدتر هم میشه

والا تا تو خرج نیافتن حال و هوای مجردی از سرشون نمیافته

دقیقا

من خیلی دیر به این  نتیحه رسیدم

فکر کردم من که شعور دارم بموقع خرح کنم اونم داره

ولی نداشت

منم یاد گرفتم همش طلا گرفتم

بعر وقتی خونه رو عوص میکردبم اینقدر به دردمون  خورد

میگه اگه طلا قیمتش بیاد پایین بازم هرچقدر بخوای میخرم برات😂😂😂😂