2733
2739
عنوان

پسر عمم بهم پیام داده که..

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 85 پست
ميخواد رابطه ج ن س ي باهات برقرار كنه از ما گفتن بود بعدم كارش تموم شد از ترس ابروت تهديدت ميكنه ...

اوووف دیگه اینجوری هم نیست تو چقدر بد بینی ها     فیلم زیاد دیدی

من یک عمه ام.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه گلم تو فامیل خوب نیست فک میکنن من براش کیسه دوختم اخه وضعشم خوبه

نمیدونم چی بگم.همه واسه حرف مردم زندگی میکنن.خیلی بده.کارت نمیخواد کار اشتباهی باشه.فقط یکبار بیرون رفتنه.بنظرم.خب حالا خوددانی😊(من بودم میرفتم چون پسرعممه ببینم چی میگه!)

عشق با تو شده یه دلخوشی تو زندگیم💕
2728
اوووف دیگه اینجوری هم نیست تو چقدر بد بینی ها       فیلم زیاد دیدی

به نظرمن بهش بگواگه کارواجبی داری میام اگه براتفریح میخای که نمیام خخخخخ اینجوری خودت غیرمستقیم میگی بیامنوبگیر

اوووف دیگه اینجوری هم نیست تو چقدر بد بینی ها       فیلم زیاد دیدی

فكر ميكني چرا يه پسري بايد يه دختر خانومو دعوت كنه قليون بكشن در حالي كه كسي مطلع نشه ؟! 

ميخواس ببينتت به هر دليلي حالا از تنهايي دراوردن يا علاقه يا دوستي 

دعوت ميكرد در بدترين حالت كافي شاپ نه رستوران نه كنسرتي سينمايي نمايشي... پسر درست حسابي كه حس مثبت به دختر داشته باشه اولين دفه نميگه بفرماييد قليون خونه ...

ببخشيد استارتر اينطور ميگم واقعيتو ببيني جز حالتايي كه گفتم مگر پسر كم شعوري باشع بگه بفرماييد قليون خونه

يه حالت خوشبينانع هم داره ازت خوشش اومده به قل خودش داره امتحان ميكنه كه بازم كارش به اين شكل درست نيست

2738
ميخواد رابطه ج ن س ي باهات برقرار كنه از ما گفتن بود بعدم كارش تموم شد از ترس ابروت تهديدت ميكنه ...

چه حالتایی.ایول.خراااببببببب .بابا چراغ سبز نشون نداده که.البته راست میگی پسرا میتونن به اونجاها بکشن...ولی اگه زن سفت و محکم باشه چی؟!

عشق با تو شده یه دلخوشی تو زندگیم💕

فامیل جماعت ی آتو ازت بگیره دیگه هیچی

اصن جوابشم نده

فقط کافیه ی حرفی بزنی و بعد اسکرینشو ب خواهراش نشون بده وقتی پاندادی عقده میکنه میخواد حرصتو دربیاره

برام خیلی خیلی دعا کنید لطفا😘محتاجم ب دعا
فكر ميكني چرا يه پسري بايد يه دختر خانومو دعوت كنه قليون بكشن در حالي كه كسي مطلع نشه ؟!  ميخو ...

اخه گلم میدونه من قل میکشم این پیشنهاد رو داد بعدم تا حدی حق با توئه اگه حرف زدن بلد بود تو این سن یالقوز نبود

من یک عمه ام.  
2706