1464
1459
کاش یه دکمه بود تو زندگی ب نام انصراف. خییییلی بهش نیاز دارم

ای گفتی 

کاش یه دکمه هم بود به نام بازگشت خیلی از حماقتهارونمیکردیم...

دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید...
ای گفتی  کاش یه دکمه هم بود به نام بازگشت خیلی از حماقتهارونمیکردیم...

اره واقعا. تا کی اینجوری بکشیم اخه. من دگ کم اوردم

ای کاش یه سالی ام به نام خر نام گذاری بشه ما یه تبریک جانانه به خیلیا بگیم    

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

اره واقعا. تا کی اینجوری بکشیم اخه. من دگ کم اوردم

من چاره ای جز سوختن و ساختن ندارم فقط منتظرم یه روزی عمرم به پایان برسه تمام....

من چاره ای جز سوختن و ساختن ندارم فقط مینتظرم یه روزی عمرم به پایان برسه تمام....

دقیقا. منم میسوزم و میسازم. چارم گریس مث الان

1473
دقیقا. منم میسوزم و میسازم. چارم گریس مث الان

ای جانم😔🙁

ببخشید اگه ناراحت شدین

بیخیال دنیا دوروزه  گریه نکن عزیزم  توکل کن به خدا انشالله حال دلت خوب باشه😙

ای جانم😔🙁 ببخشید اگه ناراحت شدین بیخیال دنیا دوروزه  گریه نکن عزیزم  توکل کن به خدا ان ...

نه گلم شما ببخش.

من ک کلا همینم. 

مرسی واسه دعای خوبت

1334
من چاره ای جز سوختن و ساختن ندارم فقط منتظرم یه روزی عمرم به پایان برسه تمام....

وای دیفوونه این چه حرفی دور از جونت😔😔😔 😔

حال دلت درک میکنم نا امید نباش از اینده خبر نداری که

ایشالا بهترین اتفاق ها واست رقم بخور

خواهری عزیزم ♥ ♥ 😍

دردهایت را دورت نچین تا دیوار شوند زیر پایت بگذار تا پله شوند....
@خاطرهr     @دختررویاها     @دوردونه76     بچه ها کجایید بیایی ...

وای مریم عزیزم نبینم غمتو هاااا

тнιηк вιg вℓιєνє вιg α¢т вιg αη∂ тнє яєѕυℓтѕ ωιℓℓ вє вιg                                     زودرنـــج و حساس                                                   و                                                                           یه دخمل دهه هفتادیه شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                             👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄 
🙁😔

فدات بشم من؛ سر بالا 💜 

тнιηк вιg вℓιєνє вιg α¢т вιg αη∂ тнє яєѕυℓтѕ ωιℓℓ вє вιg                                     زودرنـــج و حساس                                                   و                                                                           یه دخمل دهه هفتادیه شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                             👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄 

دوووور از جونت دختر؛ روزای خوبم میاد

بخند....

@خاطرهr     @دختررویاها     @دوردونه76     بچه ها کجایید بیایی ...

خوبی عزیزم؟

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍                                                      آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نوردی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂😂 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁        هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
1474