2737
2739

سلام دوستان عزیز من پسر ۱۳ماهه از ۳ماهگی تو گهواره میخوابیده البته اینم بگم شبا کناره خودمه..

ولی الان توگهوارش هم نمیخوابه زود زود بیدار میشه الان خوابیدن تو گهوارشو دوس نداره چکار کنم از این به بعد چطور بخوابونمش ؟شماها چکار کردین؟

تو مثل دعای مادرم از ته دل می آیی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اصلا دوست ندارم عادت کنه به روی پا خوابیدن میخوام واسش تاب بخرم

اصلا به هیچی عادتش نده که بیچاره میشه بزار خودش بخوابه من اشتبا کردم از همون اول 

حدودا تا یا ماه گهوارشو این ور و اون ور میبردم هر جا که میرفتم!!!

تاب هم داشت توش نخوابید گهواره سنتی داره

دقیقا مثل دختر من عاشق گهواره بود فقط توی اون خوابش میبرد. چقدرم راحت بودم😕 الان ۸ماهشه از ۶ماهگی ...

چطور توی روروئک میخوابه

2740
چطور توی روروئک میخوابه

میذارمش توش اروم اروم جلو عقب میبرم کمی شل میشه بعد میارمش تو گهواره ش.

اخه همین جوری اصلا نمیخوابه فعلا کوچیکه

تا۳و۴ صبحم مقاومت کردم که خودش بخوابه ولی فایده نداشته

نمیدونم چکارش کنپ

اصلا به هیچی عادتش نده که بیچاره میشه بزار خودش بخوابه من اشتبا کردم از همون اول  حدودا تا یا ...

واسه دختر منم از همین سنتی هاست. منم تا ۲ماه پیش میرفتم خونه مامانم اینا که شبم بمونم گهواره شو میبردم😁 الان باز راحت  شده دیگه توش نمیخوابه اولش ولی روی پا هم دوست ندارم

بچه هااصلاروپانذاریدبزرگ میشن وسنگین پاهاتون داغون میشه من اینقدربادخترم کلنجاررفتم عادت کردزیرسینه خوابید

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
بچه هااصلاروپانذاریدبزرگ میشن وسنگین پاهاتون داغون میشه من اینقدربادخترم کلنجاررفتم عادت کردزیرسینه ...

زود یاد گرفت

زود یاد گرفت

تانوزادی که راحته بعدگهواره سنتی هفت ماهگی می بردمش تواتاق لامپ خاموش شیرمی خوردتواتاق چهاردست وپامی رفت یه وقتایی تاسه ساعت حتی مجبورمیشدم دوباره بشورمش ولی سریع یادگرفت وزیرسینه خواب می رفت

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2706