2737
2739
عنوان

بچه ها تهديد كردن جرمه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 77 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینکارو کردن یه بنده خدایی.رفتن پلیس فتا بست ادرسو عکسارو حذف کرد..هیچ اتفاقی نمیفته نهایت شمارشو عو ...

تا بره فتا و حذف کنه خاطرت جمع یه سری آدم میبینن  و اونقدر برای اون فاحشه گرون تموم میشه استرس پخش شدن عکساش ..که حقشه 

2728
شوهرت هرزس  اصلا به فرض اینکه دختره رو ابروشو بردی و نشوندی سر جاش... حب شوهرت با یکی دیگه دو ...

دقیقا همسر سابق من این حرفُ بهم زد. گفت الآن با این بخوای حرف بزنی و در مقابل من واکسینه‌ش کنی، بقیه دخترا و زنای توی خیابونو هم میتونی واکسینه کنی؟!!! 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
یه نفر و پیدا کن با یه خط بی نام یه جیمیل بسازه و عکسای اون فاحشه خانم رو بزاره صد جا حالا اینستا و ...

واقعا که جای تاسفه برای کسایی که میدونن طرفشون زن داره یاشوهر داره بازهم وارداین رابطه میشن 

چقدرخانواده هابه خاطراین مسئله ازهم پاشیده شده چقدربچه ها بی پدریامادردارن بزرگ میشن 

خدابهمون رحم کنه

برای سلامتی دخترم دعاکنید
اصلا الان خدا نشون نده انقد بی حیان قورتت میدن.قانون هم ک شکر خدا انگار ن انگار.باید هرکار دوس داری ...

دفيقا همين دلم ميخواد يه طايفه اي هستن تو شهرمون به بي حيايي معروفن و همه كار ميكنن تو فكرم برم بهشون پول بدم برن اون رو ادب كنن ولي ميترسم ازشون 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2740
دقیقا همسر سابق من این حرفُ بهم زد. گفت الآن با این بخوای حرف بزنی و در مقابل من واکسینه‌ش کنی، بقیه ...

شوهرت اینجوری گفت😲چ پررروووئه داری باهاش زندگی میکنی؟

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
تا بره فتا و حذف کنه خاطرت جمع یه سری آدم میبینن  و اونقدر برای اون فاحشه گرون تموم میشه استرس ...

والا اینی که من دیدم نه ترسید نه چیزی.دریده تر هم شد.اینجور ادما اگه ترس داشتن که نمیومدن با مرد زن دار..شوهرم یه حرف خوبی میزنه.میگه جند.ه ها باید روشون زیاد باشه که بتونن برن به یه مرد بگن اینو دارما نمیخوای؟؟همین حرف خودش رو میخواد.ملت به شوهر خودشون نمیتونن برن پیشنهاد بدن

شوهرت اینجوری گفت😲چ پررروووئه داری باهاش زندگی میکنی؟

بله اینطوری گفت. گفتم که همسر سابق... ازش جدا شدم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دفيقا همين دلم ميخواد يه طايفه اي هستن تو شهرمون به بي حيايي معروفن و همه كار ميكنن تو فكرم برم بهشو ...

اره یکی و پیدا کن اینکارو واست بکنه خلاصه حالش و بگیر ای ج.نده ها باید ادب شن تا بقیه درس بگیرن 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
دفيقا همين دلم ميخواد يه طايفه اي هستن تو شهرمون به بي حيايي معروفن و همه كار ميكنن تو فكرم برم بهشو ...

نه بترس نه چیزی.کسی ک باید بترسه اونه..عکساشو چاپ کن ببر پخش محلش کن همونجا ابروش بره کافیه براشون

2706