2733
2734
عنوان

بچه ها تهديد كردن جرمه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 77 پست
عمودی و افقی😒😒چجور چیه برو در خونش بگو بیا تو کوچه ببینم کی هستی ک زندگیمو جهنم کردی.بخوابون در گو ...

واااي دلم خواست اينحوري سليطه باشم آخ 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد در صد شک نکن

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
تهدید جرمه ولی اینکه بره ازت شکایت کنه خو پای خودشم گیره دیگ

چه گیری منکر میشه اخرش اگه مدرکم بیاری میگه صیغه بودم واقعا فکر میکنین زنیکه با مرد زن دار دوست میشه ابرو داره

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2731

بری بزنیش که شکایت کنه دیه بگیره واقعا چرا اینقدر ساده این شما ها قانون پشت همین بی شرف هاست

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍

یه نفر و پیدا کن با یه خط بی نام یه جیمیل بسازه و عکسای اون فاحشه خانم رو بزاره صد جا حالا اینستا و یا هر کانالی .. اینم راه ادب کردن بدون دردسر .خواهشن نریزین سرم یه جا باید فاحشه جماعت ادب شه تا رو زندگی یکی دیگه خراب نشه 

2740

اصلا الان خدا نشون نده انقد بی حیان قورتت میدن.قانون هم ک شکر خدا انگار ن انگار.باید هرکار دوس داری بکنی..تهش دیه میبرن یکی دوتومن نوش جونت حداقل کتکتو میزنی دک و پوزش میاد پایین...

چه گیری منکر میشه اخرش اگه مدرکم بیاری میگه صیغه بودم واقعا فکر میکنین زنیکه با مرد زن دار دوست میشه ...

بله مثل اینکه تو شهرشون ب پاکدامنی معروفن ارواح عمشون

❤️My only wealth is your eyes
یه نفر و پیدا کن با یه خط بی نام یه جیمیل بسازه و عکسای اون فاحشه خانم رو بزاره صد جا حالا اینستا و ...

اینکارو کردن یه بنده خدایی.رفتن پلیس فتا بست ادرسو عکسارو حذف کرد..هیچ اتفاقی نمیفته نهایت شمارشو عوض میکنه.

برو جلو در و همسایشون ابرو ریزی کن مدرکتم نشونشون بده کثافتبی ابرو

بردن ابرو هم جریمه نقدی داره باور کن دیدم که میگم این راهش نیست

2706