2733
2739
عنوان

دعا نویسی گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12774 بازدید | 85 پست
شما بفرمایید یسر به قران بزنید متوجه میشید که تو قران هم درباره جن و انس و طلسمات شیطانی و دعا و سحر ...

دعا و جادو وجود داره تو قران سوره حضرت موسی هم در مورد جادوی ساحران نوشته و همینطور هم اونجا که نوشته و زنان چون در گره ها بدمند ولی انجامش گناه کبیره و دست در ولایت خدا بردنه .و کسی که پناه به جادو ببره مشرک هست و تا نمرده باید گردنش رو بزنید تا مشرک به خدا از دنیا نره

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

مراجعه به دعا نویس گناه کبیره اس چون اولا داری به عیر خدا واسه حل مشکلت مراجعه میکنی دوما بیشتر زندگی هارو از هم میپاشونه این مسائل .اغلبشون موکل دارن که واسشون کارایی رو انجام میده مثلا دعا بهت میده ولی تو چه میدونی شاید به اون ایه ی قران توهین کرده باشه مثلا بعصیاشون ایه ی قران مینویسن و نجسش میکننو...اینطوری پای موجودات غیر ارگانیک رو به زندگیت باز میکنی .خلاصه خیلی بده اصلا طرفش نرو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله اون دیگه نمیشه دعا.میشه جادو وگرنه جدا کردن و مشکل ایجاد کردن تو زندگی کسی که دعا نمیشه اسمو گفت

من یه چیزی از یه نفر شنیدم که میگفت رفتم دعا برام نوشتن از سر کنجکاوی بازش کردم دیدم ایه قرانه دیگه مطمین شدم ولی بعد یه مدت بدبختیا ریختن سرم با پرسوجو متوجه شدم قلمو میزنن تو نجاست بعد باهاش ایه مینویسن این یکی از روشاشونه یا کاغذو نجس میکننو و....  اینجوری از اجنه کافر کمک میخوان

تا دعانویسی رو چی بدونی

مثلا یکی بیاد یه آیه که میگه خدا بزرگ و کریم هست بنویسه بده دستت

بنظرم تا اینجاش اشکالی نداره 

یه آیه خوب هست میخونی دلت قرص تر میشه

ولی یکی از خل بودن مردم استفاده میکنه چهار تا شکل بی سر و ته میکشه میگه اینا رو تو آتیش بسوزون

خب اونی که باور داره و دنبال اینهاست نبایدم زندگیش خوب باشه با این عقایدش 

مردم هند و افریقا خیلی پیشرفته هستن تو این داستانهای طلسم و جادو و به همون اندازه پس رفته هستن تو بقیه ی زمینه ها

رفیق گرمابه و گلستان   
2731
دعا هرچی باشه حرامه . چون به کمک خط طلسم و دنیای ماورا نوشته میشه چ خیر باشه چه شر گناهه کبیره

نه پس واس بچه هم دعا نمیگیرن دگ ،؟؟ بعضی بچه ها نا آرومن میرن پیش اخوند یه دعایی بخونه  یا بگیرن ک بهشون آروم‌تر بشه اصلنم حرام نیس یا کسی بدخوابه ترس داره میرن واسش دعا میگیرن که به لطف خدا خوببشه اصلنم حرام نیس ، این طلسم و جادو و جنبل و دعای شره که حرامه

من یه چیزی از یه نفر شنیدم که میگفت رفتم دعا برام نوشتن از سر کنجکاوی بازش کردم دیدم ایه قرانه دیگه ...

دقیقا همینه. برای همین نباید رفت سراغ اینطور مسائل.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
متافیزیک ۱علمه علوم غریبه هم بخشی از اونه پس لطفاروشنفکربازی درنیارید ک تحصیلکرده و فلان نبایدبهش اع ...

دقیقا از طریق همین علم میشه خیلی کارا انجام داد.حتی حضرت علی ع علم جفر داشتن بزنید تو نت بخونید

اصلا گناه نیست. کسایی که میرن برای زندگی اونیکی دعا میگیرن دوتا جوونو از هم جدا کنن. یه بچه رو آواره کنن. دیوانه کنن. مجنون کنن. برکتو از زندگی یکی ببرن. پسر فلانیو به زور بکشن سمت دخترشون. کارایی که باعث فرو پاشی زندگی مردم باشه با طلسمای شیطانی اینا گناهه. وگرنه دعایی که از قران نوشته میشه چه گناهی داره. مثلن آدم وان یکاد همراه خودش داشته باشه چه گناهی داره

2738

من چندماه پیش برای اولین بار تو عمرم از یکی دعا گرفتم اونم بخاطر اینکه میگفت طلسم داری و ازین صحبتا

البته فکر کنم طلسم بود چون روی ورق فلزی بود من فک کردم اون ادم واقعا ادم خوبیه با ایمانه و گفتم خب وسیله ایه برای اینکه از شر مشکلات خلاص شم اما بعدا فهمیدم گناهه الان پشیمونم کلی هم پول دادم تازه پیش بینی های اون کاملا اشتباه دراومد منم یه اتفاق خیلی بد تو زندگیم افتاد وقتیم بهش گفتم 

میگف میخواستی پول بیشتر بدی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
شما بفرمایید یسر به قران بزنید متوجه میشید که تو قران هم درباره جن و انس و طلسمات شیطانی و دعا و سحر ...

تو طلسم و جادو رو با دعای وصال یکی میکنه اون طلسم و جادوی تو قرآن طلسم و جادوی زمان حضرت سلیمانه نه این دعا نویسا درپیت یه بار دعا گرفته بود مامانم برا شوهرم شوهرم هی به مسخره میگدفت گفت بهت ثابت میکنم اینا همه چرته بازش کردیم پر فحش ناموسی بود

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
تا دعانویسی رو چی بدونی مثلا یکی بیاد یه آیه که میگه خدا بزرگ و کریم هست بنویسه بده دستت بنظرم تا ...

من بچه بودم به طرز وحشتناکی خواب بد دیدم  بردنم پیش یه مرده عالم و باخدا  قران برام خوند فوت کرد یه کاغذ که چندتا کلمه قرآنی یا ایه بود نوشت دعا داد بمادرم گف بنداز تو اب باهاش حمام کنه منم کردم همونجا خوبشدم  چون واقعا با ایمان قلبی و خیر بود از طرف خدا 

دقیقا از طریق همین علم میشه خیلی کارا انجام داد.حتی حضرت علی ع علم جفر داشتن بزنید تو نت بخونید

این علم وجود داره، مسئله اینه که نمیشه تشخیص داد کسی که میخوای برسی سراغش چطور آدمیه. آیا واقعا عالمه یا نه از طریق موکل و طلسم و ... یه کارهایی میکنه. وقتی این همه دعا توی مفاتیح هست، وقتی این همه از خواص اسمای الهی همه جا گفته شده، وقتی این همه از خواص سوره‌ها گفته شده، چرا باید بریم سراغ دعانویس؟ 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
نه پس واس بچه هم دعا نمیگیرن دگ ،؟؟ بعضی بچه ها نا آرومن میرن پیش اخوند یه دعایی بخونه  یا بگیر ...

دعا بالاخره از یه جا یسر باز میکنه حالا خیر باشه یا شر
مگه اونی که دعا مینویسه جا پای خدا گذاشته؟ خدا و ولایت و قدرتش رو ول کردن چسبیدن به شرک و یکی رو هم طراز خدا قرار دادن برای حل مشکلات. اونجاست که میگن دعا میکنیم به درگاه خدا جواب نمیگیریم همین جاست. خدا بچه رو افریده یا دعاگر ؟ خدا نخواد بچه اروم نمیشه حتی اگه دریاها بشن جوهر و دعاگر باش دعا بنویسه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
دعا بالاخره از یه جا یسر باز میکنه حالا خیر باشه یا شر مگه اونی که دعا مینویسه جا پای خدا گذاشته؟ خ ...

دقیقا تا خدا نخواد مگه برگ از درخت میفته 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706