2737
2734
عنوان

دعا نویسی گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12774 بازدید | 85 پست

سلام بچه ها منم به دعا اعتقاد دارم چون دامادمون ابزار فروشه و خیلی زرنگه اهل حساب کتاب و اینطور چیزهاست گرگی هست واسه خودش اون میگفت دعا نویس ها توسط اجنه و موکل هاشون کارشون رو پیش میبرن و توسط آیات و اینطور چیزها کار میکنن اونم نه هرکسی کسی که واقعا این کاره باشه من تو دوران ۱۲ یا ۱۳ سالگی یه دعانویس کاربلد و ماهر دیدم که با دعا توی خونه ما شیشه چراغ گرد سوز رو ترکوند بعد از اون یه تخم مرغ رو با دعا ترکوند من هیچ وقت این صحنه یادم نمیره الانم سمت ما یه شهرک هست که اکثرشون سید هستن و دعا نویسن خیلی هم با انصافن چون کتاب باز میکنه اگه دعایی نباشی میگه برو به سلامت کار شما دعایی نیست اصلا اهل تیغ زدن مردم نیستن ولی با این حال نیروی انتظامی بهشون گیر میده میگه ننویسین من خودم یه بار رفته بودم رییس یه شرکت لوازم التحریر اومده برای دعا میخوام یه کانال ارتباطی با یکی از بهترین هاشون بزنم رابط بین مشتری و دعانویس بشم این آیدی تلگراممه خواستین پیام بدین مشکلتون رو بگین یا میبرم شما رو پیششون یا دعا رو براتون میارم چون نیروی انتظامی اذیتشون میکنه میگه ننویسین اگر جواب گرفتین به دوست وآشنا معرفی کنینن smail650@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا خب درسته نمیدونم یسری چطور اصلا اعتقاد ندارن🤷🏻‍♀️تو محل ما یه خانوم ساداتی هست اصن دعاهاش آب ...

سلام عزیزم

این خانوم سادات توی محلتون موکل هم داره؟

ما یک نفر تمام سرمایه زندگیمون رو بالا کشیده

کسی رو بهمون معرفی کردن که از طریق موکل مشکلمون رو حل میکنه و پول هم نمیگیره.

خیلی میترسم برم پیشش راه اجنه به زندگیم باز بشه

شما تجربه ای در این زمینه دارید؟

سلام من غیر حضوری بدون اینکه برم پیش این اقا فقط با یه تماس جواب گرفتم و کلی از اشناهام هم فرستادم جواب گرفتن  خیلی کارش خوب بود هر جادویی که کرده باشنت  سریع تشخیص میده و کلی مریض نا علاج و شفا داده و تمام طلسم هایی که واستون بنویسه براتون ارسال میکنه که به دست تون برسه خیلی هم مردم و درک میکنه با هزینه خیلی مناسب اینم شمارشونه09115077209  هر طلسمی هم که فکرشم نمیکنید داره اقای مهدی روحانی

2728
عزیزم دعاهای با نیت خوب گناهی نداره ،  اینکه باعث جدایی یا دیوانه شدن یا بهم ریختن زندگی یا مری ...

عزیزم اینکه پرسیده بودی اگر گناهه چرا به وجود اومده 

خدا دوتا فرشته به اسم هاروت و ماروت رو بعد حضرت سلیمان فرستاده که روش ابطال سحر رو به مردم یاد بدن اما اونایی که یاد گرفتن در روش های غلط ازش استفاده کردن و اون فرشته ها موقع اموزش به مردم هشدار دادن که مبادا کافر بشین و از راه اشتباه ازش استفاده کنین 

ماموریت اونا فقط اموزش باطل کردن اون سحر ها به مردم بود

اینجوری بود که به وجود اومد

و بخاطر اینم گناهه چون دست بردن تو کار خداست تو مصلحت خدا

الان بعضي ادما جن دارن بدنشون حالا به هر دلايلي اتفاق افتاده ، دكتر نع ميتونه كاري بكنه نه دوائي بدع ...

عزیزم تو از این دعانویسای مومن  وبا خدا کسیو میشناسی معرفی کنی؟

2738
سلام عزیزم این خانوم سادات توی محلتون موکل هم داره؟ ما یک نفر تمام سرمایه زندگیمون رو بالا کشیده ...

سلام عزیزم

میشه بیای خصوصی

خیلی گرفتارم کمک کن تا عمر دارم دعات میکنم

پاییز ۱۴۰۲ قلبم ذهنم آرومه آرومههه😍😍منو بخشیده زندگیم پر از آرامشه خدایا شکرت خدایا هزار مرتبه شکرت❤️💕😍
من تجربه دارم خانوما.اوایل ازدواجم بشدت از طرف خانواده همسرم اذیت میشدم پیش یه فردی رفتم که پیرمرد ب ...

خانم توروخدا تورو جون عزیزانتون شمارشونو میگین شدید احتیاج دارم دلم خونه از دست خانواده شوهر ولی شوهرم میرع میچسبه بهشون یه عمر دعات میکنم

سلام  خوبین این شماره ای که میدم بهتون شماره آقای عبدالهی پور هست ایشون هم دکتر طب سنتی هستن وهم دعانویس کارشون عالیه زیاد پولکی نیستن وفقط برای رضای خدا کار میکنند وهزینه رو بعد از نتیجه دریافت میکنند وهزینه رو به عهده خود طرف میزارند 09911121679بهشون زنگ بزنید راهنمایی لازم انجام میدند.امیدوارم مشکلتون حل بشه ومنم دعا کنید