2737
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79588 بازدید | 1616 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😄😄😄😄مرسی چ جالب ج دادی،بعد ب نظرت طرف گناه نداشته ک مالش رو از دست داده شاید میشد بهش برش گردونی ...

جایی پیداکردیم که اصلا امکان پیدا کردن صاحبش نبود

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
2731

من پولدارم ومشکل مالی ندارم خداراشکر

ولی بچم نمیتونه حرف بزنه و تحت درمانه

میشه براش دعا کنید زود بحرف بیاد😔

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
گزارش بزنید براش

حسود پلاستیکی🤣

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
2738
واقعا به حروم‌ خوریت حسودیم شد

حسود نباش خوب نیس🤣

خاله شوهرم خیلی پولدارن .دخترش ۱۹ سالشه و شاسی بلند زیر پاشه از لباسای مارک و سفرهای انچنانیش نگم بهتره . تمام غصه و اندوهش اینه ژل لبش ؛پروتز گونه هاش یک میل اضافه و کم نشه😂😂تازه یبار پروتز باسنش خراب شده بود یک ماه افسردگی داشت دخترش

و خداوند جانشین تمام نداشته های من است.....
يكي از نزديكاي ما طلبس بجه ها ذهنيتتوت به طلبه ها خراب نباشه كار ندارم بعضياشون اومدن تو حوزه هاي ...

اره سخته اما خدا خودش میسازه...من هفته پیش فهمیدم عروسی دختر خالمه گفتم الحمدلله لباس دارم بعد گفتن حنابندونم ممکنه داشته باشه ب شوخی گفتم الهی ب حق همین وقت عزیز حنابندون نداشته باشه من لباس ندارم پول خرید لباس هم ندارم ....اومدم خونه همسرم ازم ناراحت بود گفت ازت توقع نداشتم من همیشه میگفتم زن من میگ خدا کریمه خدا کریمه اونوقت از پول و شهریه امام زمان پیش بقیه شکایت میکنه؟؟؟ گفت ب همون امام زمان قسم مطمئن باش ک لباس مجلسیت هم جور میشه بدون دعدغه و استرس دیروز خالم بانک کار میکنه هتل گرفته بود ارومیه باهاش اومدیم ارومیه امروز رفتیم تو ارومیه بعد حراجی زده بود آف واااای یه لباس مجلسی خرییییدم😍😍😍شلوارکم ۴۸ شد جنس عاااالی ها کبریتی شیک داد ۴۰بعد بلوز مجلسیم در کمال نا باوری ۳۵ شد😑😑😑😑😍😍

2706