2410
2553
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79520 بازدید | 1616 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو عزیزم

من پولدار نیستم ولی دیدم پولداری ک الکی الکی هر سه تا بچش جدا شدن 

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2720
اوسگول طلا هامون پس بده

بیا👎

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
يكي از نزديكاي ما طلبس بجه ها ذهنيتتوت به طلبه ها خراب نباشه كار ندارم بعضياشون اومدن تو حوزه هاي ...

آره همشون که بخور نیستن 

من می شناسم یکی تمام خرجش بعهده پدر پسره 

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
2714
نه اوسکولیم مگه

😄😄😄😄مرسی چ جالب ج دادی،بعد ب نظرت طرف گناه نداشته ک مالش رو از دست داده شاید میشد بهش برش گردونید،من اصلا ادم مذهبی نیستما اخ و پیف نکنی ولی خب حق بده اگه مال خودت بود گم میشد چ حالی داشتی

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
خب منم همینو میگم ،خیلی از پولدارای اطرافمون ممکنه از راه غیر شرعی پولی جمع کرده باشن اینا هیچ وقت ط ...

اتفاقا خدا توی قرآن وعده داده ک اگر مومنان ناراحت نمیشدن سقف خانه کافران رو از طلا میساختم تا لحظه ای ب یاد من نکنن(از زور خوشی اصلا یادشون نباشه خدا دارن)اما توی یه حدیث داریم ک مومن اگر تا ۴۰ روز هیچ سختی تو زندگیش اتفاق نیوفتاد ب ایمانش شک کنه

رفیق هرکه مقرب تراست جام بلا بیشترش میدهند

شوخی می‌کنی 😐😐😯😯😯😯😯😯😯😯😯

نچ

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
2706