2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79536 بازدید | 1616 پست
درضمن اخلاق خوب و احترام خريدنى نيس كه با پول بشه خريد وقتي پول هس ولي اخلاق خوب نيس احتر ام و ...

خب وقتی پول نیس احترام و خیانت هست چی😶😶

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد
باشه شما خوبی و ما در دوزخ خواهیم سوخت... از مولا علی نقل شد از دری ک فقر بیاد ایمان میره در تهج اب ...

عزیزم من سر این حدیث خیلی بحث کردم و تحقیق کردم منظور از فقز اینجا فقر ایمان و فرهنگه اگر اینطوره چرا اکثر پیامبران و امامان ما فقیرانه زندگی میکردن

منظور از فقر این نیست ک پول نداشته باشی منظور اینه ک نسبت ب اموال دنیا فقیر باشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها نجفی هم پول داشت هم مقام هم شهرت ولی خوش بخت نشد....پس نگید پول خوشبختی میاره،خودم (ع)

مهم زن نجفیه الان نجفی اعدام میشه زنه میمونه و کلی ثروت باد اورده

پس دیدی بازم پول خوبه

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلی😊من باید توضیح کااااامل بدم براتا در نگاه اول غیر منطقیه اما الان حسش نیست😂

حرفای شما منو ک قانع نکرد همش شعار خالی بود..

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
قرانو قسم میخورم ب همون خدا ۱۸ ماهه ازدواج کردم ۲۴ تا سفر رفتم همین الانم ارومیه ام بقران قسم میخوای ...

همشهری مارکوپولویی هستی براخودتا...چه جوری این همه رفتی سفر؟عشقم ناراحت نشیا امابعیدمیدونم اون مشهدا وکربلا رفتنا باهزینه خودتون بوده باشه

بویِ روزهای خوب می آید...

به نظرم ادم باید غنی باشه،یعنی اگه پراید داره با همون پراید حال کنه و تلاش کنه یه ماشین بهتر بخره،سرکار بره و ...

اگ بنزم داره با بنزش حال کنه نه مه فکر پورش و ماشینای مدل بالاتر خواب و خوراک و لذت زندگی رو ازش بگیره!

چندروز زنده ایم مگه!؟ 

take it easy

اسون بگیرید 😉

مهم زن نجفیه الان نجفی اعدام میشه زنه میمونه و کلی ثروت باد اورده پس دیدی بازم پول ...

پسر میترا خوشبحالش میشه توخوابم نمی دید اینقد ثروت!

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
خب وقتی پول نیس احترام و خیانت هست چی😶😶

بله البته

اين ديگه از شانس ما زناس

با تمام احترامى كه به دينمون دارم ولي تو دين ما يا لا اقل فرهنگ ما به زنا خيلي ظلم ميشه

تو هر مقطعي 😔😔😔😔

چ ربطی داشت..این اتفاق برا ادم عادی هم پیش میاد...اونم ی ادمه جدای از مقام و منصبش

من با ادمای عادیش کاری ندارم دارم میگم اینم ی نمونه از پولدارا ک پولش نتونست خوشبختش کنه

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
باور كن هر چه پولدارتر ميشن حريص تر ميشن  آسايش و حلاوت ندارن هزار جور درد و مرض ميگيرن بس حر ...

یکی از دوستای من که آپارتمان سه خوابشون کامرانیه تهرانه ماشینی که باباش براش خرید هم سانتافه بود سه سال پیش 

افسردگی شدید گرفت

چرا ؟ چون رفقاش از اون خیلی بالاتر بودن 

ایشون سانتافه داشت اونا لامبورگینی داشتن 

اینا خونشون کامرانیه بود اونا ویلایی زعفرانیه مینشستن 

رفیق گرمابه و گلستان   
چرا فکر میکنین پولدار خیانت میکنن😐😐😐😐😐😐

پولدار خیانت کنه خیلی راحته هضمش تا یه کسی که به نون شبش محتاج و نتونسته شکم زن و بچش سیر کنه بعد خیانتم میکنه

البته در هر حالتی خیانت توجیح نداره😎

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
2706