2733
2739
عنوان

مراحل طلاق توافقي بهم ميگن بچه ها ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5972 بازدید | 108 پست
مشاوره هاش حضور هر دونفر اجباریه و چند جلسه اس بیشتر از یه ماه طول میکشه هر وقت مشاوره دو سه هفته اس

من وکیل گرفته بودم از طرف همسرم، (حق طلاق هم داشتم) از طرف همسرم درخواست طلاق توافقی دادم، مشاوره هم خودم تنها رفتم فقط یک جلسه، تمام این مراحل یک ماه هم نشد. یکی از نزدیکانم هم شوهرش درخواست طلاق توافقی داده بود، اونم خیلی زود به نتیجه رسید. چون توی توافقی هر دو طرف تمایل به جدایی دارن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم جدا میشم همه میگن کارت درسته حتی روانشناس ولی دارم دق میکنم خیلی دوسش دارم 😭

منم عزيزم ولي چه ميشه كرد وقتي اخرش نابوديه ادماي اينجوري مثل مرداب هستن باشه باهاشون بيشتر فرو ميري 

مشكلت چيه ؟ توافقي ميخواي جدا شي 

hair coloris ~ hair keratin 
من وکیل گرفته بودم از طرف همسرم، (حق طلاق هم داشتم) از طرف همسرم درخواست طلاق توافقی دادم، مشاوره هم ...

من با وکالت طلاق واسه طلاق یک طرفه اقدام کردم ک شوهرمو نخاد واسه مشاوره چو ن وکیل گفت اگر توافقی بخاید  اقدام کنید باید هر دو حاضر بشید واسه مشاوره احتمالا اگر شما هم حق طلاق داشتید تقاضاتون طلاق یک طرفه بوده 

😎
2728
خونه ميده بهت ؟ يا بايد ببخشي تا طلاق بده ؟ 

اون راضی به طلاق نمیشه

ولی خونه رو برای بچم نگه میدارم. خونه باید بمونه برای سرمایه دخترم.

خودش عذاب وجدان میگیره وقتی میگم طلاق

فقط یه بار بهش گفتم برم .

تو بمون با هر زنی میخوای بخواب تا سیر بشی

اینقدر سیر شو که چشات خسته شه

ولی قبول نمیکنه

منم عزيزم ولي چه ميشه كرد وقتي اخرش نابوديه ادماي اينجوري مثل مرداب هستن باشه باهاشون بيشتر فرو ميري ...

عاره ولی فعلا ک افتاده ب گریه و التماس میگه دوست دارم از دستت نمیدم 

مشکلم چشم چرونی و تعریفش از زنای دیگه بود

ولی گریه ها و التماساش برام بی ارزش شده 

هزار بار گریه کرد و التماس کرد درست میشه ولی نشد 

اون راضی به طلاق نمیشه ولی خونه رو برای بچم نگه میدارم. خونه باید بمونه برای سرمایه دخترم. خودش عذ ...

اي بابا چه وضيعتي درست كرده زن بازه ؟ 

2740
من با وکالت طلاق واسه طلاق یک طرفه اقدام کردم ک شوهرمو نخاد واسه مشاوره چو ن وکیل گفت اگر توافقی بخا ...

نه عزیزم، درخواستشو خودم نوشتم، وکیل گفت برای اینکه زود به نتیجه برسه بنویس توافقی. توی وکالت طلاق من حق داشتم از طرف همسرم وکیل بگیرم برای طلاق، پس نیازی به حضور خودش توی هیچ کدوم از مراحل نبود، به جز زمانی که قاضی میخواست رأی صادر کنه، اونم به خاطر اینکه مسئله مهریه معلوم بشه که شوهرم حاضره پرداخت کنه یا نه. باقی مراحل یا وکیل بود، یا خودم، یا من و وکیل. حتی دفترخونه هم برای ثبت طلاق تنها رفتم. فقط تمامی مدارک همراهم بود، حتی مدارک همسر سابقم. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

زندگیمو تعریف کنم شاید کسی باور نکنه

ولی من چندسال تحمل کردم و بیخیال بودم

البته هیشکی باور نمیکنه شوهرم چشم چرون باشه

فقط خسته شدم

نمیخوام توی ۴۵ سالگی جدا بشم

شاید بتونم یه زندگی بهتری برای خودم بسازم

الان که ۳۵ سالمه نیرو دارم

من با وکالت طلاق واسه طلاق یک طرفه اقدام کردم ک شوهرمو نخاد واسه مشاوره چو ن وکیل گفت اگر توافقی بخا ...

يعني پس با وكالت طلاق بهتره نه ؟ اينجوري مشارره نمخواد ؟ مهريتم گرفتي ؟ 

توافقی خیلی کاری نداره. میرید دادخواست میدید برای طلاق توافقی، باید پزشکی قانونی بری برای آزمایش بار ...

شوهرم ميره صبح دنبال كاراش به نظرت منم برم بهتره باهاش سرم كلا نزاره يا مشكلي پيش نمياد 

مشاوره هاش حضور هر دونفر اجباریه و چند جلسه اس بیشتر از یه ماه طول میکشه هر وقت مشاوره دو سه هفته اس

اره ديگه يه پوليم به جيب بزنن تعداد قسط خودم شوهرم بايد تعيي كنيم ؟ وكيل نگيرم چي ؟ 

2706