2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مهريتو بگير من سرمهريم ب هيچ عنوان توافقي جدانميشم چون بدبختم كرد و اوارم بعد چ جور از حق و حقوقش ادم بگذره كاش واسه منم ميومد ي مقدار پول ميداد گورشو گم ميكرد

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
عزیزم اگه شوهرت اذیتت نکرده یا حرصت نداده توافقی جدا شو ولی اگه غیر اینا باشه شده ۵ سالم طول کشید مه ...

ميده عزيزم اما ٢٠ تومان ميده بقيه قسطي چرن اين هيچي نداره ٥٠ تومان داره بقيه ميخوادكار كنه باهاش ٢٠ تومن ميده 

hair coloris ~ hair keratin 
2714
ميگيرم ٢٠ تومان بقيه قسطي بيشتر نداره بهد ميدونم يه مقدارم داره ميخواد دستش باشه

به نظرم مهریه بگیر پوستشو بکن خیلی پروعه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
 منم دارم جدا میشم همه میگن کارت درسته حتی روانشناس ولی دارم دق میکنم خیلی دوسش دارم 😭

پس جدانشو اذیت میشی

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2706