2737
2739
عنوان

ازم ایراد میگیرن محترمانه میگن چرا اینجوریی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه همه دارن بهت میگن پس حتما یه ایرادی هست در پوششت عزیزم

کسی حق نداره در مورد پوشش بقیه نظر بده تا زمانی که نظرش رو نپرسیدن ، اگر نظر داد وقیح و بیشعوره .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2740
کسی حق نداره در مورد پوشش بقیه نظر بده تا زمانی که نظرش رو نپرسیدن ، اگر نظر داد وقیح و بیشعوره .

البته همین طوره 

منتها من در مورد اون افراد الان نظر ندادم

برای کمک به اسی اینو گفتم 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
بله بوی خوب بدی  دندان های زیبا لباس مرتب و به روز ارایش مناسب با جامعه رفتار مناسب

خداشاهده منظورشون اینا نیست و من این فاکتورهای شخصی ک گفتی برام مهمه و توجه میکنم همیشه

میگن چراااا آرایش نمیکنی👀🙊😐😐😐😐😐😐

🍃🍃🍃
خداشاهده منظورشون اینا نیست و من این فاکتورهای شخصی ک گفتی برام مهمه و توجه میکنم همیشه میگن چراااا ...

میتونی عکستو بذاری ما ببینیم؟ 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
خداشاهده منظورشون اینا نیست و من این فاکتورهای شخصی ک گفتی برام مهمه و توجه میکنم همیشه میگن چراااا ...

درک اینکه مفهوم زیبایی برای افراد مختلف فرق داره براشون فرق داره 

من میکاپ آرتیستم ، همیشه هم دوست بفهمه دشمن نفهمه آرایش دارم حتی توی ختم عزیز ترینهام ، ولی توی خیابون میکاپهایی میبینم که شاخ درمیارم ، اصول جدید از خودشون دراوردن ، متعادل سازی که هدف اصلی میکاپه کلا رفته زیر سوال ، خوب معلومه اون روانی که شبیه پ ورن استارها شده و با اون قیافه که من حاضر نیستم برم عروسی اون اومده سبزی فروشی تو دلش به من میگه به خودت برس . 

پس منم ولشون میکنم و به خودم میرسم .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا