2726
عنوان

ازم ایراد میگیرن محترمانه میگن چرا اینجوریی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه همه دارن بهت میگن پس حتما یه ایرادی هست در پوششت عزیزم

کسی حق نداره در مورد پوشش بقیه نظر بده تا زمانی که نظرش رو نپرسیدن ، اگر نظر داد وقیح و بیشعوره .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
کسی حق نداره در مورد پوشش بقیه نظر بده تا زمانی که نظرش رو نپرسیدن ، اگر نظر داد وقیح و بیشعوره .

البته همین طوره 

منتها من در مورد اون افراد الان نظر ندادم

برای کمک به اسی اینو گفتم 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
بله بوی خوب بدی  دندان های زیبا لباس مرتب و به روز ارایش مناسب با جامعه رفتار مناسب

خداشاهده منظورشون اینا نیست و من این فاکتورهای شخصی ک گفتی برام مهمه و توجه میکنم همیشه

میگن چراااا آرایش نمیکنی👀🙊😐😐😐😐😐😐

🍃🍃🍃
خداشاهده منظورشون اینا نیست و من این فاکتورهای شخصی ک گفتی برام مهمه و توجه میکنم همیشه میگن چراااا ...

میتونی عکستو بذاری ما ببینیم؟ 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
خداشاهده منظورشون اینا نیست و من این فاکتورهای شخصی ک گفتی برام مهمه و توجه میکنم همیشه میگن چراااا ...

درک اینکه مفهوم زیبایی برای افراد مختلف فرق داره براشون فرق داره 

من میکاپ آرتیستم ، همیشه هم دوست بفهمه دشمن نفهمه آرایش دارم حتی توی ختم عزیز ترینهام ، ولی توی خیابون میکاپهایی میبینم که شاخ درمیارم ، اصول جدید از خودشون دراوردن ، متعادل سازی که هدف اصلی میکاپه کلا رفته زیر سوال ، خوب معلومه اون روانی که شبیه پ ورن استارها شده و با اون قیافه که من حاضر نیستم برم عروسی اون اومده سبزی فروشی تو دلش به من میگه به خودت برس . 

پس منم ولشون میکنم و به خودم میرسم .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2706