2737
2734
عنوان

درمان فیبروم بزرگ

630 بازدید | 28 پست

سلام دوستان ۳۸ ساله  مجردم و ازدواج نکردم متاسفانه تو سونوی کلیه اتفاقی متوجه شدم فیبروم ۱۲ سانتی دارم و چون پریودام منظم بود متوحه مشکلی نبودم ... دو روزه دارم مدام تو این سایت سرچ میکنم که بهترین کاری که میتونم انجام بدم چیه و پیش کدوم دکتر ...اسامی زیادی تو این سایتها دیدم ولی خب لاپاراسکوپی سنگینه هزینه اش و من فقط بیمه تامین اجتماعی دارم ایا دولتی هم میشه لاپارا انجام داد؟ ایا جراحی باز انجام بدم دکتر خوب  حاذق و دلسوز میشناسید معرفی کنید وقت زیادی ندارم برای تصمیمگیری ..

لاپارسکوپی تو بیمارستان دولتی هم انجام میشه

خدا جون زود نی نی مون و بیار پیشمون ...💙                        تیر ۱۴۰۰ باردار شدم...ولی برام نموند و رفت...1400/8/14 بی بی چکم مثبت شد خدایا اینبار برام نگهش دار....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
متاسفانه دوستان یا تحربه ندارن یا دوست ندارن اینجا به اشتراک بذارن ...لاپاروسکوپی تو میلاد انجام میش ...

عزیزم برو پیش خانوم دکتر فرزانه درویش زاده 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ایشون کدوم بیمارستان عمل میکنند و جراحی باز انجام میدن فقط؟

ایشون بیمارستان محب و نجمیه عمل میکنن 

خبرندارم که ایا جراحی باز انجام مبدن یانه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740
من هیچی در مورد دکتر درویش زاده در مورد لاپارا پیدا نکردم واقعا کارشون خوبه ؟

توی گوگل اسم دکتر درویش زاده رو سرچ کن  مریضاش ازش راضی ان

ایشون بیمارستان محب و نجمیه عمل میکنن  خبرندارم که ایا جراحی باز انجام مبدن یانه

در مورد بیمارستان ارش اطلاعاتی دارید میگن بیمارستات خوبی نیس ولی اسم به دکتر به نام زهرا عسگری هستن که اونجان شنیدم

دوست و اشنایی داشتید که پیش ایشون رفته باشه ؟ تو نت زدم بنطر خیلی جوان هستند ایشون

سلام عزیزم☺خودم تحت نظرشون هستم برای فیبرووم که دارم 

خاله ام عمل پولیپ رحم  پیش خانوم دکتر انجام دادن 

راضی بودن 

نامادری ام رحم وتخمدانشونو خانوم دکتر جراحی کردن  راضی بوده یه مورد سزارین هم دختر عموم پیش ایشون انجام داد راضی هس 

بله ایشون خیلی جوان هستن 

مطبشون توی شریعتی هس

2706