2737
2739

سالاد کاهو

ورزش منظم

شیر خشک روزی ۳ واحد توی یه لیوان آب جوشیده ولرم تا دوماه

اینو از نی نی سایت شنیدم به کسی گفتم انجام داد عالی بود کلی دعام کرد

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

کالری شماری کن گلم 

کالریت رو بالاتر از اون چیزی که باید برسون 

جیرای کم حجم ولی پرکالری بخووور

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه استعداد نداشته باشی به سختی😘

باورت میشه از بی استعدادی ۷ماهه باردارم و اشتهام در حد فیل زیاده و مکمل خارجی میخورم

۸کیلو اضافه کردم اما دریغ از اینکه یه‌گرم به خودم اضافه بشه، همه به شکمم اضافه میشه😂😂

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2742
چاق شدن مثل باد شدن بادبادک ولی لاڠر شدن مثل تاپیکهای قطره چکونی😃

خخخ نه بابا چاق شدنم سخته واقعا

2738
خخخ نه بابا چاق شدنم سخته واقعا

وای من هر وقت دلم بخاد تو دو هفته یک تا دو کیلو اضافه میکنم تو دو هفته نیم تا یک کیلو کم. به همین راحتی. هیچ وقتم واسه پوستم مشکلی بوجود نیومده خداروشکر

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
خوردم اما هیچ

خواهرم حجامت کرد دیگه سیر صعودی داشت وزنش

الان طوری شده که اگه یه هفته رعایت نکنه بدهیکل میشه

از همون روز که حجامت کرد شدید پراشتها شد،نصف شبام جلو یخچال پیداش میکردی😃

من ی مدت سیپرو میخوردم 6کیلو اضافه شدم ولی بعدش که قطع کردم مثل باد پفم خوابید

چون باز اشتهاتو از دست دادي

بايد از شبي يدونه ميرسوندي به نصف بعد بع يك چهارم

اگه ذبق روال پيش بري اصلا لاغر نميشي

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2706