2733
2734
عنوان

خانمهایی که وکس استفاده میکنید

14166 بازدید | 61 پست

سلام دوستان عزیزم...ممنون میشم در رابطه با وکس راهنماییم کنید که چ مارکی خوبه؟گرم یا سرد بهتره؟موی زیرپوستی در اثر استفادش درمیاد یا نه؟ توخونه خودم میتونم استفاده کنم یا باید برم ارایشگاه

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩

من برا صورتم وکس استفاده میکنم وکس سکه ای راضی ام ... دیر در میاد و ترم زیر پوستی در نمیاد ... مارک خاصی نداره همه اشون ماده چسبناکن 

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
من برا صورتم وکس استفاده میکنم وکس سکه ای راضی ام ... دیر در میاد و ترم زیر پوستی در نمیاد ... مارک ...

منم همینطور

خداجون بابت تمام داشته ها و نداشته ها شکر اما خدا جون یه نی نی رو لطفا به همه مامانای منتظر بده ... آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن *

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چند میخری؟

پارسال شهریور قبل گرونی ۱۰ تا خریدم دومه ای ۵۰۰😁😁 هنوز دارمش و چن تا مونده

اما خواهرم رفته اخیرا خریده سکه ای ۳۵۰۰ تومن😐

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2738
پارسال شهریور قبل گرونی ۱۰ تا خریدم دومه ای ۵۰۰😁😁 هنوز دارمش و چن تا مونده اما خواهرم رفته اخیرا ...

هر یدونه سکه واسه یبار استفاده بسه یا باید چندتا استفاده کرد؟

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍
هر یدونه سکه واسه یبار استفاده بسه یا باید چندتا استفاده کرد؟

ن ن من صورتم کم مو هر دفعه ی نصف سکه کافیه ... خیلی پر مو باشی ی سکه بسه😶

برای اینکه موی زیر پوستی در نیاد قبل استفاده پودر بچه بزنید و وقتی کارتون تموم شد خودتونو آب گرفتید از روغن بچه استفاده کنید و هر سری از حمام میاید حتما استفاده کنید دیگه مو ی زیر پوستی در نمیاد و اینکه جفت وکس ها خوبن 

2706