2737
2734
عنوان

خانمهایی که وکس استفاده میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 14212 بازدید | 61 پست
ن بابا دستگام کجا بود😁😁 ی کاسه استیل ماست خوری دارم از مجردی مخصوص این کلر میریزم توش اگر فصل سرم ...

همون سکه رو بندازی تو ظرف بعد بذاری رو سماور آب میشه ؟ بعدش چیکار باید کنی من بلد نیستم بهم بوگو

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا دستگام کجا بود😁😁 ی کاسه استیل ماست خوری دارم از مجردی مخصوص این کلر میریزم توش اگر فصل سرم ...

عزیز بعدش روغنی چیزی هم میزنی؟

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
2728
2740
همون سکه رو بندازی تو ظرف بعد بذاری رو سماور آب میشه ؟ بعدش چیکار باید کنی من بلد نیستم بهم بوگو

اره عزیزم اون سکه ای رو هر چقدر ک لازم داری بنداز تو اون طرف بذار رو سماور کم کم ذوب میشه خودت متوجه تغییرش میشی ... بعد بذار پایین از رو سماور تا دماش کم بشه اما حالت ذوب باشه ... ینی وقتی ک ذوب باشه و حرارتش پوستتو نسوزونه... بعد با کاردک بردار بمال رو موضع و کامل بپوشون  بعد چن مین صبر کن تا خنک و سفت بشه بعد از ی گوشه در خلاف جهت رویش مو محکم بکن ... تامام 

سوال دیگ ای داشتی حتما بپرس 😘

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
اره عزیزم اون سکه ای رو هر چقدر ک لازم داری بنداز تو اون طرف بذار رو سماور کم کم ذوب میشه خودت متوجه ...

می‌خوام سیبیلم و بزنم 😐🤣 چجوری بفهمم کجا بر خلاف رشد؟

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
عزیز بعدش روغنی چیزی هم میزنی؟

اره  این ک اصلاح تموم شد پوستمو با آب میشورم یکم خشک میش بت روغن بچه فیروز مرطوبش میکنم شب هم ژل الوئه ورا میدارم تا جوش نزنه 

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
می‌خوام سیبیلم و بزنم 😐🤣 چجوری بفهمم کجا بر خلاف رشد؟

وکس برا سیبیل دیر ج میده  و درد ناکه😂😂

وکس ک خشک شد در جهت بالا بکن یعنی از سمت لب ب سمت بینی 😁

برای موهای زیر پوستی چه میشه کرد؟؟؟

نمیدونم  ... اصلاح با موم و وکس این دردسرها رو داره ک زیر پوستی میکنه مو ها رو 😶