2737
2734
عنوان

سلام ی روش گیاهی صددرصد برای تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 3172 بازدید | 83 پست
نه ب اينا نيست اونم بده آز ك خيالت راحت باشه و بيفتي دنبال خودت 

اهان باشع خیلی ممنون از راهنمایی هات

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
افرين اره خودشه  از عطاري خريدي؟

ارع

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
منم تنبلی دارم همش دعا میکنم شوهرم مشکل نداشته باشه، 3 ماهه اقدامم بنظرتون از دکتر بخوام برا شوهرم آ ...

اره نازم منم اشتباه کردم چهار سال پیش تنبلی شدید داشتم یقین داشتم مشکل از منه میرفتم دکتر میگفتم شوهرم مشکل نداره حتی ازمایش مینوشتن براش میگفتم نرو مشکل از منه

از ماه پیش گفتم دیگه جدی پیگیرش بشم 

به دکترم گفتم هرچی ازمایش هورمونی واسه خودم هست بنویسه و شوهرم هم همینطور

متوجه شدم وصعیت شوهرم از من بدتره😔

برامشکل مردا هیچی نداری بگی‌ من شوهرم خیلی مشکل داره

مشکلش چیه؟

بیا این صفحه رو بخون شاید مشکلت حل شد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2501803/منتظران-نی-نی-با-روشهای-سنتی-و-امید-به-خدا?postId=93834010

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2740
برامشکل مردا هیچی نداری بگی‌ من شوهرم خیلی مشکل داره

تاپیک خوبی بود گمش کردم 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
بارذاز میشیم؟

اره